Miss World Taťána Kuchařová: Hvězda večera! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Miss World Taťána Kuchařová: Hvězda večera!

Miss World 2006 Taťána Kuchařová, jejíž kralování nyní končí, byla hvězdou přehlídky.
Miss World 2006 Taťána Kuchařová, jejíž kralování nyní končí, byla hvězdou přehlídky.

PRAHA – Miss World 2006 Taťána Kuchařová (20) se v úterý večer stala královnou módní přehlídky Christiana Diora. A podobně se cítila i bývalá misska Kateřina Pospíšilová.


Na přehlídce této luxusní značky se však objevila jen díky bohatému příteli, se kterým momentálně chodí. Jde o Alexandra Rozina, synka podnikatelů, jejichž konto přetéká miliony. Nebýt jeho, mohla by koukat tak akorát zpoza plotu!

Půvabná Kuchařová přehlídku zahájila a patřilo jí samozřejmě i zakončení. A všichni zbohatlíci, kteří usedli do předních řad, museli uznat, že Kuchařová je po právu hvězdou večera. „Je mi ctí být součástí takové slavnostní přehlídky světového formátu,“ prozradila Kuchařová, která na molu sklidila největší potlesk. Symbol luxusu a kvality této módní značky přišla obdivovat také bývalá misska Kateřina Pospíšilová. Herečka a modelka na sebe upoutala pozornost hlavně na večírku. Ukázala poprvé svého nového přítele. A samozřejmě to není žádný chudáček – Alexander Rozin je synem generálního ředitele slovenské Incheby.

V areálu Žlutých lázní v Praze, kde se tato velkolepá přehlídka nové kolekce Zima 2007 – 2008 konala, nechyběl mezi přítomnými hosty ani předseda představenstva Sekyra Group Luděk Sekyra, který onen večer neustále Kliknutím zvětšetevyhledával společnost Taťány Kuchařové. Kliknutím zvětšeteA jedna krásná žena mu rozhodně nestačila, pokukoval i po moderátorce přehlídky Světlaně Zárubové. Kreace Diora, který nedávno velkolepě oslavil 60 let od svého vzniku, přišly obdivovat také další osobnosti jako návrhář Josef Klír či Milada Karasová, kteří nejednou navštívili i proslavený přilehlý Modrý bar, jež je otevřený i přes zimu.


Autor: SOŇA STEHLÍKOVÁ, EVA KREMSEROVÁ
Foto Aha! – Marek Pátek

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.