Dcera Beyoncé skáče radostí: Může dostat první Grammy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Dcera Beyoncé skáče radostí: Může dostat první Grammy!

Blue Ivy se objevila ve videoklipu mámy Beyoncé a byla nominována na Grammy.
Blue Ivy se objevila ve videoklipu mámy Beyoncé a byla nominována na Grammy. (blesk)

Osmiletá Blue Ivy Carter, dcerka americké zpěvačky Beyoncé (39) a rappera Jay-Z (51, svým jménem Shawn Corey Carter), se stala jednou z nejmladších umělců, kteří byli kdy nominováni na ceny Grammy. Je jí pouhých osm let!

Blue Ivy byla nominována za účast v klipu k mámině písni Brown Skin Girl, která oslavuje ženy tmavé pleti. V tom si nejen zahrála, ale dokonce i zazpívala. Už v útlém věku tedy začíná dohánět své slavné rodiče. Pro ty jsou Grammy denním chlebem: Jay-Z drží rekord v počtu nominací (80), Beyoncé je v těsném závěsu za ním (79).

Nejmladší nominovanou na Grammy zůstává Leah Peasallová (27), která jako osmiletá dokonce zvítězila v kategorii Nejlepší album. Blue Ivy toto prvenství o malý chloupek uteče: teď je jí sice osm, ale už 7. ledna oslaví deváté narozeniny. V den udílení cen už jí tedy bude 9 let a 24 dní.

Účes podle Beyoncé: Jak dosáhnout objemu i bez příčesku?

Video se připravuje ...

Beyoncé s dcerkou Blue Ivy

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.