Trávníček: Pohádkové rozloučení s maminkou své ženy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Trávníček: Pohádkové rozloučení s maminkou své ženy

Pavel Trávníček s manželkou Monikou pohřbili tchyni Blanku
Pavel Trávníček s manželkou Monikou pohřbili tchyni Blanku (rys)

Pohádkové melodie a hlavně velký smutek a žal. Tak vypadalo na Prostějovsku poslední rozloučení s Blankou Fialkovou (†58), tchyní Pavla Trávníčka (70), která minulý týden podlehla covidu-19.

Herec byl pro svoji zdrcenou manželku velkou oporou. „Je to velmi složité přijmout, neboť srdce zůstalo prázdné. Něco v životě končí a nastává smíření,“ řekla ke smrti milované maminky Monika Trávníčková (35). Na poslední cestu Blanku Fialkovou vyprovodily písně Jakuba Smolíka (†61) Ave Maria, Věry Špinarové (†65) Jednoho dne se vrátíš a zazněla i ústřední melodie z kultovní pohádky Tři oříšky pro Popelku, ve které zazářil právě Pavel Trávníček. Novým typem koronaviru se jeho tchyně nakazila v domově pro zdravotně postižené, kde pracovala. Věřila, že nemoc porazí, ale covid-19 byl silnější.

Trávníček na Febiofestu: Nesmíme se nechat zastrašit

Video se připravuje ...

Gottovou vítal nový ctitel! Nečekaná smrt v rodině Pavla Trávníčka! A zemřela Kamila Moučková!

Video se připravuje ...Přečtěte si
mbmb
2. 12. 2020 • 11:00

pani tchyne zemrela mlada ,ale proc to je tolikrat v novinach??? Jeji dcera si vzala dedka a to je zajimave !!! Ukazujete jen skarede deti od Vraticka M., Nebo Ruminku Bagarovou a pak blbecky vseho druhu .cZ ma 10 mio obyvatel ktere tyhle exeplare utlacuji svou drzosti a hlouposti -viz rodina Slovacku Gottu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.