Trávníček (66) vyvedl oba syny: Tohle jsou jeho Popeláci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Trávníček (66) vyvedl oba syny: Tohle jsou jeho Popeláci!

Trávníček s manželkou Monikou a syny Pavlem a Maxíkem.
Trávníček s manželkou Monikou a syny Pavlem a Maxíkem. (Foto Aha! – Marek Pátek, herminapress.cz)

Vůbec poprvé přišel do společnosti s oběma svými syny! Princ z Popelky Pavel Trávníček (66) vzal kluky na vernisáž výstavy malíře Joea Muczky juniora v pražském Kaiserštejnském paláci.

„Ahoj, bráško! Jak se máš?“ pozdravil Trávníčkův starší syn Pavel Dytrt (26), který se proslavil jako »kečupák« z reklamy na rajčatovový produkt, desetiměsíčního bratra Maxmiliána. Toho má jeho tatínek s manželkou Monikou (31). „Rozumíme si, Pavel je šikovný kluk,“ svěřila deníku Aha! na vernisáži Trávníčková. „Jsem rád, že jsme jedna velká rodina,“ dodal princ z Popelky, jenž má staršího nemanželského syna s dabérkou Helenou Dytrtovou (55).

Trávníčkovi v Kaiserštejnském paláci obdivovali hlavně malování na tělo. Joe Muczka jr. ho předvedl na těle loňského Muže roku Josefa Kůrky (25). „Je to hodně zajímavé, ale musí na to být postava. A tu já nemám,“ smál se herec. Muže roku okukoval také zpěvák a bývalá hvězda Tvojí tváře Milan Peroutka (27), jehož tělo už nějaký čas obdivují tisíce fanynek. „Já bych do toho taky nešel, teď jsem nebyl dlouho v posilovně,“ prohlásil rezolutně.

Na video s Trávníčkem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.