Pavel Trávníček (67): V Česku rozjíždí MILIONOVÝ KŠEFT S POPELKOU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Pavel Trávníček (67): V Česku rozjíždí MILIONOVÝ KŠEFT S POPELKOU

Český herec je největší hvězdou německé rodinné show o Popelce.
Český herec je největší hvězdou německé rodinné show o Popelce. (Foto pro Aha! - archiv P. Trávníčka, F. Albrecht, ara)

Pohádka Tři oříšky pro Popelku se vrací a s ní i Pavel Trávníček (67). Legendární představitel prince si ale tentokrát střihne roli krále. A dostane za to i královský honorář! Podle informaci deníku Aha! si může přijít na částku kolem půl milionu korun. Z pohádkového kšeftu by si rád udělal rodinný byznys. Do své původní role by nejraději obsadil syna a další statisíce by se jen sypaly.

Popelka se teď konečně dočká jevištního zpracování. Rodinná show láká na hlavní hvězdu Trávníčka, ale i na jedinečnou výpravu s množstvím kostýmů, kouzel a efektů. „To, že se tento projekt připravuje v Česku, mi dělá nesmírnou radost. Tahle pohádka je pro mě velkým mezníkem v životě,“ řekl deníku Aha! herec, který ztvárňuje krále i v německé verzi. Trávníček má radost i z honoráře, který získá. Podle informací deníku Aha! si herci v takových rolích přijdou za představení na částku 10 000 až 13 000 Kč. A vzhledem k tomu, že je plánovaných 43 zájezdů po celé republice, přijde si Trávníček na částku okolo 500 000 Kč. A to není vše.

Tvůrci zatím nevybrali představitele prince a Popelky, kterou v legendárním filmu ztvárnila Libuše Šafránková (64). Trávníčkovi se by nejvíce zamlouval jeho syn Pavel Dytrt (26), který se před lety proslavil jako zrzavý chlapeček z reklamy na kečup. „Jako Popelka by se mi líbila Natálka Grossová. Ona i Pavel jsou velmi talentovaní a myslím, že by jim to spolu moc slušelo,“ má jasno Pavel. A to by znamenalo dalších 500 000 Kč do rodinného rozpočtu. Koho nakonec obsadí, se ukáže časem. Premiéra je naplánovaná na letošní říjen.


Na video s Pavlem Trávníčkem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.