Bartoška o operaci slepáku: ZÁCHRANA NA POSLEDNÍ CHVÍLI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Bartoška o operaci slepáku: ZÁCHRANA NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

Během nouzového stavu prezident filmového festivalu může odpočívat.
Během nouzového stavu prezident filmového festivalu může odpočívat. (Foto Aha! – Martin Hykl )

Šlo mu o život! Jiří Bartoška (73) je už po operaci akutního zánětu slepého střeva doma, rehabilituje a cítí se dobře. Možná proto Aha! bez skrupulí přiznal, že už na tomhle světě také nemusel být. „Kdyby mně to střevo prasklo na place, mohlo to dopadnout špatně,“ řekl Aha! herec.

V Brně točil vánoční komedii Přání Ježíškovi, když se mu udělalo zle. Na place ale ještě nebyl. „Naštěstí se to podchytilo v zárodku. Později by už hrozilo, že to střevo praskne,“ komentoval Bartoška, kterého ve Fakultní nemocnici Brno operovali 15. listopadu, pár dnů poté herec ležel i na JIP a domů ho propustili po deseti dnech hospitalizace minulý týden v pátek.

Zpět v Praze

„Pro pana Bartošku si přijel jeho syn Janek. Během dvanácti dnů si odpočinul, pilně rehabilitoval a nemocnici opouštěl v dobré náladě i dobrém zdravotním stavu,“ svěřil Aha! zdroj z brněnské nemocnice. „Ano, od pátku jsem už v Praze. Rehabilituju a odpočívám,“ řekl herec, který si prý žádný pooperační režim nestanovil. „Tak v téhle době nemá nikdo žádnou práci, takže člověk může odpočívat, aniž by byl něčím limitován,“ podotkl Bartoška, kterého fotoreportér Aha! zastihl v centru Prahy.

Menzelová musela sáhnout po antidepresivech. A Bartoška po operaci. Jak je na tom?

Video se připravuje ...

Sekl s kouřením

V nemocnici si vášnivý kuřák, který holdoval cigaretám už od čtrnácti let a nepřestal, ani když onemocněl zákeřnou rakovinou mízních uzlin, ani jednou nezapálil. „Přestal jsem v lednu a jsem rád, že jsem přestal,“ svěřil herec s tím, že to nebylo žádné novoroční předsevzetí a ani ho k tomu nikdo nenutil. „Řekl jsem si, že přestanu, tak jsem přestal. Nakouřil jsem se v životě dost. Teď si ten nikotin vynahrazuji takovými těmi elektronickými cigaretami,“ dodal Bartoška.

Jak pečovat o svoje střeva? Podívejte se na videu:Přečtěte si
stoura
1. 12. 2020 • 11:45

S kouřením nesekl, nedělejte z něho borce!!! Kdyby sekl, tak do držky nevezme ani tu elektronickou cigaretu!!!

aveneta
1. 12. 2020 • 09:08

Bartoška má kliku, že se dožil tohoto věku.... jo znám že má charistmatický hlas v dabování....takové ty vykouřené hlasy mají své charizma viz. Moravec a další.... takové ty "fistulky" hlasové moc lidi neoslovují. Co říci Bartošovi...no, ať v klidu dožije svůj život, raduje se z maličkostí , jeho sláva je již dobou za zenitem.

DWEI
1. 12. 2020 • 05:54

Skvělý herec s nádherným hlasem.... přejeme hodně zdraví a pohody a chválíme, že konečně sekl s kouřením

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.