Dominika Gottová po pokusu o sebevraždu: Obrátila se na ambasádu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Dominika Gottová po pokusu o sebevraždu: Obrátila se na ambasádu

Dominika s manželem Timem Tolkkim
Dominika s manželem Timem Tolkkim (Foto Aha! – Martin Přibyl, Robert Klejch )

Táta by asi koukal! Situaci okolo pobytu Dominiky Gottové (47) ve Finsku teď řeší i naše ambasáda v Helsinkách. Deníku Aha! se podařilo zjistit, že ji nejstarší dcera Karla Gotta (†80) po svém údajném pokusu o sebevraždu kontaktovala s žádostí o pomoc. Řada věcí ale v celém případu nehraje.

Dominika se podle svých slov pokusila v minulých dnech ve Finsku, kde obnovila vztah s manželem Timem Tolkkim (54), ukončit svůj život (Aha! informovalo). Zda to myslela vážně, nebo jen cosi demonstrovala, není zcela rozklíčovatelné. Právě kvůli své podlomené psychice pak v úterý nestihla letadlo do Prahy, kde chtěla dořešit své současné závazky.

Pomoc s bydlením

V ono úterý měl skončit Dominičin pobyt na hotelu, který celou dobu platil její manžel. „Nemá už peníze, a teď je to všechno na mě. Musím nám nějak pomoci, než případně dostaneme státní byt. Požádala jsem o pomoc českou ambasádu,“ tvrdila nám ve středu. Deník Aha! proto konzulát Helsinkách kontaktoval. A Dominika nelhala. „Paní Gottovou se mi dnes podařilo telefonicky kontaktovat, dotázal jsem se na její situaci a nabídl jí pomoc v rámci našich kompetencí. Vzhledem k přísným pravidlům týkajícím se ochrany osobních údajů vás nemohu informovat podrobněji,“ napsal deníku Aha! ve středu konzul Martin Skládal.

Dominika se pokusila o sebevraždu! A Rezková objevila exekuci Brabce po 17 letech

Video se připravuje ...

Je v nemocnici?

Nejstarší Slavíkova dcera teď tvrdí, že jsou s Timem na jiném hotelu, který platí ona z vlastních peněz. Když jsme ji požádali, ať Timo promluví – což se v telefonátech v minulých dnech dělo – řekla, že je ve městě. „Neustále spím, nejsem na tom dobře,“ odvětila. Není to ale tak, že je po pokusu o sebezničení Dominika v nemocnici, a proto také musí naše amabsáda zasahovat? A kde je vlastně Timo, proč manželce nepomůže – především pak s návratem do Prahy, kde má stále pronajatý byt, maminku, spoustu přátel a externí pracovní závatky, které jí nesou peníze?

Dnešní jednání o bytu

Pokud informace z Helsinek sedí, dnes mají úřady projednat Dominičinu a Timovu žádost o státní bydlení. Zúčastní se ho Gottová osobně?

Dominika a Tim žádají o sociální byt! A syn ochrnuté Ivanky Deváté dostal infarkt

Video se připravuje ...Přečtěte si
malavelka
21. 11. 2020 • 13:11

Má nějakou psychickou poruchu a je to nebezpečné. Nějaké dispozice jsou vrozené, a když to nikdo včas nekontroluje a nesnaží se o pozastavení progrese, tak to končí špatně. Dominika se stále rozhoduje nesprávně a de facto proti svým zájmům.Hledá rychlé a pohodlné řešení, jelikož nemá dost energie a síly k rozumnému uvažování.A ambasady vždy našim občanům nepomohou, na jejich pomoc nelze spoléhat.

-bello-
21. 11. 2020 • 02:15

Tohle je zoufalej život.Nikdo ji pomlouvat až tak nemusí, je nemocná, sama se z toho nedostane.
Divím se, že se všem za pokus o " skok " omlouvá.To nemusí, ale musí se sebou něco dělat.
Pamatuji si jako dnes, šla jsem domů z Malostranského nám . a lidi muvili o nějaké, která si lehla na koleje.Pak jsem rozpoznala v tom řevu turistů, že se mluví o Bartošové.
Byl krásný slunečný den a pro ni skončil život. Bylo to smutný.

janapi
20. 11. 2020 • 15:49

-bedna- Každý "zpravodajský" deník píše něco jiného...takže toto je výňatek ze SUPER: „Napsala nám do rádia, kde jsme s ní po jejím loňském návratu krátce spolupracovali, že už nemůže dál a že si vezme život skokem pod vlak. O několik hodin později se ozvala velmi roztřeseným hlasem, že ji zachránil její manžel. Následně nás požádala o pomoc s tím, že neví, kde bude ve Finsku bydlet, že je bez peněz,“ prohlásil šéfredaktor stanice Frekvence 1 Luboš Procházka. ...nu a ten kontaktoval naší ambasádu ve Finsku a ti poté jí sami volali..... takže ono není na nikoho spolehnutí že píše prav­du..­..sk­uteč­ností je, že D.G. umí hlavně dělat ostudu jménu po tátovi!

bedna
20. 11. 2020 • 14:11

Než by si ta „chudinka na mizině” šla na nájem a živobytí vydělat prací, tak otravuje naši ambasádu? Ta se nikdy nezmění, umí žít jen jako parazit a na dluh. Jak dlouho jí naše ambasáda hodlá živit? Vždyť i tam musí každý poznat, že je to parazit a příživnice, která je líná makat! Těch několik měsíců, co tady musela „pracovat” z důvodu přežití, ji natolik vyčerpalo tělesně i psychicky, že radši zdrhla zpátky do Finska. Udělala tam chudinku na dně a jako se sebevraždí a doufá, že se na to někdo „chytí” a postará se o ní! A proč se bojí přijet do Čech? Že by si i tady nadělala dluhy u kamarádů?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.