Melania podepsala předmanželskou smlouvu, ale… Miliony od Trumpa? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Melania podepsala předmanželskou smlouvu, ale… Miliony od Trumpa?

Americký prezident Donald Trump s manželkou Melanií  při prvním povolebním projevu.
Americký prezident Donald Trump s manželkou Melanií při prvním povolebním projevu. (Reuters)

Podle vyjádření bývalé zaměstnankyně Bílého domu Omarosy Manigault Newmanové se už Melania Trumpová (50) nemůže dočkat rozvodu s Donaldem Trumpem, který před pár dny prohrál prezidentské volby v USA. Podle informací Melania, stejně jako Ivana, podepsala předmanželskou smlouvu, i tak však pravděpodobně dostane pořádný balík peněz. Jak to?

Bývalá zaměstnankyně Bílého domu tvrdí, že Melania Trumpová už počítá minuty do rozvodu s Donaldem Trumpem. Podle mluvčí, stále ještě, první dámy USA jsou její slova nesmyslná a Melania prý od Donalda odejít nechce. Fanoušci však mají jasno. Podle řeči těla je prý už dlouhou dobu viditelné to, že bývalá modelka o Trumpa nemá zájem a jeho doteky se jí příčí.

Podle konspirátorů Trumpová užívá dvojnici

Video se připravuje ...

Předmanželská smlouva

Podle extra.cz by Trumpová neodešla z manželství s holým zadkem ani poté, co podepsala předmanželskou smlouvu. Jak to? Tuto smlouvu totiž před lety podepsaly i jeho exmanželky Ivana Trumpová a Marla Maplesová. Obě i tak z Donalda vysoudily miliony. Ivana dostala podle zmíněné redakce 10 milionů dolarů a na děti jí miliardář posílal 650 tisíc dolarů ročně. Bývalá závodnice na lyžích pak také získala byt v New Yorku a vilu v Connecticutu. Marla si pak z rozvodové bitvy odnesla 2 miliony dolarů. Podle těchto skutečností se tak předpokládá, že by i jeho současná manželka po rozvodu získala pořádnou sumu peněz na konto a Donald by jí také posílal pěkné kapesné pro syna Barrona. Zároveň by si prý Melania mohla nechat například veškeré šperky, které jí kdy Trump věnoval.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.