Chudák Melania? Trump zblázněný do sexy blondýnky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Chudák Melania? Trump zblázněný do sexy blondýnky!

Melania to nemá s Donaldem vůbec jednoduché
Melania to nemá s Donaldem vůbec jednoduché (Reuters)

Stephanie Winstonová Wolkoffová, bývalá kamarádka Melanie Trumpové, zveřejnila další detaily ze soukromí bývalého prezidenta USA a jeho rodiny. Autorka knihy „Melania a já“ si nebere servítky a pověděla pikantnosti o ženě, které by Donald dal vše!

Myslela si, že je bývalá první dáma její přítelkyně, po skandálu s knihou „Melania a já“, která vyšla v září roku 2020, však od ní bývalá první dáma dala ruce pryč. I proto se Wolkoffová nebojí zveřejňovat nové a nové informace o Trumpovi a jeho rodině. Ve své knize autorka popsala především tvrdý boj mezi Melanií a Ivankou Trumpovou, kterou Trump bezmezně miluje. Donald sám kdysi šokoval veřejnost svým prohlášením, ve kterém sdělil, že nezná krásnější a přitažlivější ženu, než je jeho dcera Ivanka. Dokonce má podle něj i nejkrásnější tělo, a kdyby nebyl jejím otcem, určitě by s ní chtěl žít.

„Jeden z důvodů, proč jsem svou knihu napsala tak, jak jsem ji napsala, je, abych vysvětlila, že Ivanka by usurpovala Melanii a všechny její tradice v Bílém domě. Nezáleželo jí na ničem a na nikom, jen na sobě samé… Je pro mě důležité, aby svět věděl, kdo je a jaká je Ivanka Trumpová, to je asi důležitější než samotná Melania,“ svěřila se podle Blesku Wolkoffová.

Donald Trump opustil Bílý dům. Video zde:

Video se připravuje ...

„Je jako Donald v kostýmku, tak jsme jí přezdívali. Je Donaldovo eso v rukávu… A pokud by si měl Donald vybrat mezi ní a kýmkoliv jiným, vždycky by zvolil Ivanku,“ dodala o Ivance spisovatelka. Melanie tak podle ní neměla proti sexy blondýně nikdy šanci. Pro Trumpa byla vždy jedničkou právě jeho milovaná dcera.

Trumpismus bez Trumpa, ztrapněná Melania a vlídný dopis Bidenovi: Žantovský o odkazu exprezidenta

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.