Další rána pro Meghan: Krutá podpásovka od královské rodiny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Další rána pro Meghan: Krutá podpásovka od královské rodiny!

Vévodkyně Meghan ráda porušuje královský protokol.
Vévodkyně Meghan ráda porušuje královský protokol. (Foto Twitter, Reuters)

Královská rodina má pravidla, která je nutné dodržovat. Přestože se některá dají obejít, což je parketa Meghan Markleové, která je v porušováním protokolu proslulá, jsou tu i taková, kterým se vévodkyně musí přizpůsobit. Jedním z nich je vzdát se jakýchkoliv politických činností.

Dle webu casprezeny.pluska.sk se královna Alžběta II. má sice volební právo, ale již před lety se rozhodla, že ho nebude využívat. V její volbě ji podpořili i další členové královské rodiny. Tím pádem v den voleb neuvidíte žádného prince ani vévodkyni ve volební místnosti.

Zatímco Alžběta II. své politické názory na veřejnosti neprezentuje, vévodkyně Meghan před vstupem do královské rodiny byla pravý opak. Manželka prince Harryho byla v minulosti známá svou aktivitou v politice.  Ráda na veřejnosti vyjadřoval svůj názor a pohled na různá témata.

Podle webu casprezeny.pluska.sk dokonce vícekrát vystoupila proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Po vstupu do královské rodiny si však musí dát pozor, aby si své politické názory nechala pouze pro sebe.  Přestože Meghan stále není britskou občankou, mají někteří jisté pochyby, aby se po získání občanství svého volebního práva vzdala. Zda bude schopná to udělat, ukáže čas.

Meghan Markle a její působivá řeč na půdě OSN:

Video se připravuje ...Přečtěte si
tryskomys
2. 1. 2020 • 08:58

Už vidím,jak ta č.e.r.n.o.c.h.a drží jednou pusu na zámek,když ona je zvyklá vše o sobě v.y.k­.v.á­.k.a­.t,poh­roma pro Anglii.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.