Leichtová se totálně zbláznila? Fanoušci v šoku z této fotky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Leichtová se totálně zbláznila? Fanoušci v šoku z této fotky!

Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová (Martin Hykl, Robert Klejch, Zbyněk Pecák)

Kristýna Leichtová patří mezi herečky, které se nebojí odhalit vlastní soukromí. Hvězda seriálu Comeback to s odhalováním tentokrát však trochu přepískla a mnoho fanoušků šokovala.

Lenka Zahradnická mě pod tlakem nominovala a já sem tu fotku chtěla dát okamžitě, ale nějak se to nestíhalo. Tak tedy, foto 18 minut před tím, než Rozárka vstoupila do světa! Foceno před jednou z posledních asi osmi vln z celého závěru porodu, která mě poslala na všechny čtyři. Síla! Respekt! Láska!“ napsala Kristýna Leichtová k fotografii, na které je takzvaně na Adama. Nahá ňadra oblíbené herečky zakrýval jen popisek, její ženská chlouba se naštěstí na snímek nevešla. Obnažená fotografie před něčím intimním jako je porod, mnohé fanoušky šokovala a tak se někteří nebáli jí pod fotku napsat vlastní názor.

Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie!

Video se připravuje ...

„Jako herečku Vás mám ráda, ale sdílet tyhle naprosto intimní okamžiky s celým světem mi přijde fakt dost ujeté :) No každý jsme jiný,“ napsala jedna z uživatelek sociální sítě. „Tak toto bych do světa nedala, trochu intimity by mělo být,“ dodala další fanynka. Našli se však i tací, kteří Leichtovou podpořili a s jejím snímkem si tolik hlavu nelámali. „Fotografie je dokument. Je to vyjádření. Je to svoboda. Buďte rády, vy slepičky ukvokané a přechytralé, že tuto svobodu máme. Paní Kristýna nikomu neubližuje. Jen dokumentuje. A vy můžete unfollow a strčit si urážky do za... prdele,“ dodala jedna z maminek sledujících Kristýnu.

Witowská po boku nového muže. Kdo ji opět rozesmál? A Leichtové domácí porod budí emoce

Video se připravuje ...Přečtěte si
Mnau1
29. 9. 2020 • 20:15

Vsichni starnem, ale ona a Krejcikova se strasne rozkypaly.

babatomanija
29. 9. 2020 • 12:08

To je nepříjemená tvář, skoro k nerozeznání od ......

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.