Léto bez práce... Co si počne Procházková? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Léto bez práce... Co si počne Procházková?

Markéta Procházková a Josef Vojtek
Markéta Procházková a Josef Vojtek (profimedia.cz)

Kvůli pandemii koronaviru se z ni na několik měsíců stala žena v domácnosti a ačkoliv si tuto roli Markéta Procházková užívá, přiznává, že už se těší, až se vrátí na jeviště. V létě tomu tak ale nebude. Hvězda chystaného muzikálu We Will Rock You si totiž naordinovala rodinné prázdniny!

Nebýt pandemie koronaviru, Markéta Procházková a její kolegové by měli premiéru muzikálové show We Will Rock You dávno za sebou a chystali by se na podzimní sezónu, kvůli nečekaným globálním komplikacím se ale očekávaná premiéra musela odsunout na jaro příštího roku. Nejen Markéta tak aktuálně prožívá nejdelší divadelní prázdniny svého života. A sama přiznává, že si je užívá. 

“Vzhledem k tomu, že jsem maminka, mám o zábavu krásně postaráno. Krom toho mě ale pohltilo pečení a další domácí aktivity,jako je například starat se o zahradu. Tak jsem holt tu touhu po tvoření použila jinde a jinak,” říká Procházková s tím, že si rodinnou pohodu užívala a užívá nadále.  “Mám prakticky zcela volné léto. Byli jsme teď na začátku července na pár dní na Šumavě. A další dovolená nás čeká. Už se moc těšíme do horských výšin,” přiznala představitelka postavy Scaramouche v zmíněné muzikálové show, která má téměř dvouletého syna Teodora.

Video se připravuje ...

A ten je už pro své rodiče rovnocenným parťákem.  “Je to borec, rád poznává nové prostředí, je všude zdejší...ale že by vyloženě měl rád přesun a sezení v sedačce, to ne. Ještě jsme s ním nikam neletěli, a když někam jedeme autem, snažíme se vybírat kratší vzdálenosti, anebo cestu rozdělit,” vysvětlila Markéta, které je sice s rodinou krásně, nezastírá ale, že se do práce již moc těší. 

“Rodinu miluji, je na prvním místě. Bylo nám krásně a chytli jsme celou tu dobu za pozitivní konec a užili si sebe navzájem. Ale zároveň bude fajn, když se už bude hrát,” říká upřímně a už se těší na projekty, které ji čekají. A že jich nebude málo.  “Mohu prozradit tři, které se vlastně kvůli pandemii odložily: muzikál Kat mydlář a Horečka sobotní noci, které mají obnovenou premiéru. A samozřejmě velmi očekávaná muzikálová rocková show We will rock you, která se uvede na jaře. Na podzim mě čeká menší natáčení a na jaře další premiéra, oboje si ale zatím nechám pro sebe,” dodala Markéta.

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.