Děsivý verdikt pro Vondráčkovou: Bez dětí a bez peněz?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Děsivý verdikt pro Vondráčkovou: Bez dětí a bez peněz?!

Od návratu z Kanady se Lucie Vondráčková (40) začíná měnit. Zatímco v minulosti se objevovala veřejně po boku velkých hvězd, jako byl třeba Karel Gott (†80), poslední dobou se drží pro někoho nepochopitelně ve společnosti hvězdiček dávno vyhasnutých. Po Juliánu Záhorovském je to aktuálně Sámer Issa. Jenže to se přestává líbit i jejím neotřesitelným fanouškům.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uivatel_5456132
03. 08. 2020 16:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5456078
03. 08. 2020 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
28. 07. 2020 16:34

Jarmilah, to přece ale vůbec není pravda. Od nuly rozhodně nezačíná. Celou tu dobu filmovala, dabovala, vydávala CD. Možná trošku méně, ale to si pochvalovala ( prý by se upracovala, kdyby neměla děti!), a byla nadšená, jak to krásně i z Kanady zvládá. Zásobovala bulvár, vzpomeňte si. A kontakty na vlivné neztratila. A korunky, které si vydělala, si pěkně schovávala, fofrovala ty Tomášovy. Kolenovrtka. A “aby mohla dál vynikat”, tomu už vůbec nerozumím. Ona někdy v něčem vynikla? Snad jako dítě, ale v dospělosti je to mnoho povyku pro nic. Spíš té reklamy bylo až moc. Mnozí lidé si to pustí jen ze zvědavosti, takže vlastně i z toho cirkusu prospěch má. Litovat ji netřeba. Pokud něco mimořádného předvede, lidi ji pochválí. Zatím...

AliAlice
27. 07. 2020 18:03

Moc se mě líbí,když ty baby s jejího fanklubu nazývají jejího ex Plekance kolenovrtem... a za jaké miliony si zakoupila dům,ve kterém už bydlí??..nějak pozapomněly ty drbny,že za miliony od ,,kolenovrta "...Tak se jenom s té vaší Lucinky nepotento...a přestaňte mlet jenom to,co se vám hodí

Ewwa
27. 07. 2020 09:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5454831
25. 07. 2020 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jarmilah
25. 07. 2020 09:07

Už by ji konečně měli nechat žít. Opravdu to má těžké, ale je bojovnice a určitě si poradí. Je dravá ale to v dnešním životě musí být, aby mohla dál vynikat v tom, v čem se dobře cítí. Ať je to zpěv, nebo herectví. Začíná od nuly a proto to bude mít víc jak složité. A napadání v komentářích nemá cenu, bylo toho již napsáno dost. Pokud ji nepomůžete, tak ji ani nepodrážejte...

Uivatel_5454795
25. 07. 2020 03:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
22. 07. 2020 17:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
22. 07. 2020 17:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

msml20
22. 07. 2020 16:30

E. Rybářová je zcela určitě psychicky nemocná osoba.. Co si vůbec dovoluje tvrdit, jestli se počínání někoho líbí Bohu či ne. Ježíš v řadě podobenství upozorňuje na to, aby nevytrhávali lidé koukol ze pšenice, ale nechali ho spolu růst do časů žně. Potom sám Bůh to učiní.
Ono totiž v nějaké marné snaze vymýtit zlo, mohu vymýtit i dobro. Já Lucce V. přeji dobré věci, špatných si zažila plno a jsem si jistá, že nad soudy hloupých lidí je povznesená.

-bello-
22. 07. 2020 09:23

to : konvalinka34
prosím vás, jste normální?
Bude Vám někdo tady něco dokazovat ?
Bože, taková pitomost!
A co se týče Karlovy univerzity, ta je už dávno proflkáklá připitomělými obory studia , z nichž jeden dálkově absolvovala Lucie Vondráčkové .A za tím si stojím!!!

JaNat
21. 07. 2020 22:41

Lucka mi vadila, když byla v Kanadě, ale co je v Česku s tím naříkáním a litováním přestala. Snaží se zachytit se, nově začít, lehké to asi v téhle branchi není, jsou mladší anebo ty, které mají kariéru rozjetou. Co má dělat? Nikdy nic jiného nedělala. Ta osoba, která Lucce píše že vše ztratí, nemůže být normální. Lucy zpěv není můj styl, ale nikdy bych ji nepřála něco zlého. Napsat matce, že přijde o děti ...nemám slov.

adeso
21. 07. 2020 19:24

takových budižkničemů známe. Je trapná a švihlá, na něco si hraje a nějaké nány jí to holt baští. Myslím, že jí si nikdo nenabrnkne

konvalinka34
21. 07. 2020 15:18

-bello- když tak shazujete titul Vondráčkové, a ostatní, CO jste dokázal/a vy?

konvalinka34
21. 07. 2020 15:12

KDO je El-a Rybárová, že někoho soudí? To může jen Bůh, a ne jakási bláznivá ženská

Ewwa
21. 07. 2020 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
21. 07. 2020 11:10

amber15
jsme střední Evropa. "Klást si otázku " , zda nějaké proklínání na fcb je/není za hranou nemá vůbec cenu. .Vzhledem k tomu,že se na to v atheistickém Česku nehraje, nemá smysl ani rozvádět úchyla, který kletbami hrozí. Nemá cenu se naštvat na bulvární novináře.Ti svou práci dělají docela dobře a chytře .Taky jste se chytla a článek otevřela . Vondráčková n e n í pranýřovaná , ale je neoblíbená za svoje chamtivé a mstivé akce vůči otci svých dětí , kdy s dětmi chtěla pro vlastní prospěch zůstat v Kanadě a odstřihnout je od něj.
A nezačínejte debatu, kdo si začal.Ona měla první poslední od svého muže ( v podstatě donátora své existence v Kanadě ) , ale zpychla.Husopaska, co k pokladu přišla a zuby nehty se ho nechce pustit! A bohužel není ani dobrá herečka.A že ji někdo ocenil, pak je to j e h o ocenění, nikoli moje.Ani nevím, kam s ní ohledně zpěvu.Zapomněla se někde v pubertě.
A nezapomeňte, soudila se s Plekancem o velikou sumu , že díky rodině ( synům) nemohla realizovat svou kariéru!!!Film Beyond Her Lens vznikal dávno před rozvodem, není to jen čas od první klapky!Teď je Lucie v Česku, Plekanec se Šafářovou hlídají v střídavé péči, má k dispozici zde svoje rodiče a i hospodyni , tedy podmínky pro " kariéru " má ideální.
Já nejsem Tereza Hirsch a " Lucka " mě nikdy a ničím nenadchla!
K " nezávislým" filmům jsem velmi ostražitá, i když je vítám.(Mimochodem i Irák znám dobře).

amber15
21. 07. 2020 07:15

Ja si kladu otazku,zda pridpevek nejake nsprosto anonymni uzivatelky fcb a insta je na nebo za hranci.A pisalci si vyberou ten nejhnusnejsi prispevek a klidne ho uverejni.Ta,co se vydava za vyvolenou Bohem,uz tak se dopousti jednoho z hrichu. Pouzivani cerne magie,dalsi.Jen tak mimochodem,Buh je neskonale dobry a pani by vubec nemela jeho jmeno brat do ust. A pro Vas novinare,za co je pranyrovana?Za nazor,ktery hybe spolecnosti,za to,co ve svete se bezne jako tema stale casteji otevira pr. Zkrocena hora ,ktery dostal nekolik Oscaru, Bolest a slava,Banderas nominace na Oscara za nejlepsi herecky vykon a mimichodem dost dobry film. A nasi novinari se snazi tuto otazku zadupat a znicit. NOvinari tleskam a nejlepsi by asi byla hranice,oro vsechny. Co vy na to?

Uivatel_5454145
21. 07. 2020 06:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.