Dcera Urbánkové Jana Fabiánová: TRAGÉDIE! UŽ PODRUHÉ ODLOŽILA SVATBU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Dcera Urbánkové Jana Fabiánová: TRAGÉDIE! UŽ PODRUHÉ ODLOŽILA SVATBU!

 (Foto Aha! – Martin Hykl a archiv J. Fabiánové)

Už loni zkoušela svatební šaty a vybírala dort. Dcera Nadi Urbánkové (80) zpěvačka Jana Fabiánová (41) plánovala se snoubencem, hudebním producentem a kytaristou Dino Bosem (46), velkolepou veselku pro celou rodinu a řadu přátel. Nyní je vše jinak. Už podruhé svatbu odložila! Nejdřív měla být letos na jaře a teď až příští rok.

Nejdříve musela upravit termín kvůli nehodě v rodině, její budoucí tchán se zotavoval po operaci. „Z důvodů vážné nehody v rodině mého snoubence jsme bohužel nuceni posunout naši svatbu na jaro 2020,“ oznámila Fabiánová. Dinův otec Ashish Kumar Bose (†76) ale loni koncem roku bohužel zemřel. Jaro navíc ovládl koronavirus a zpěvačka se svým snoubencem už ví, že si »ano« řeknou až příští rok.

Naďa Urbánková: O zkažené svatbě své dcery i osamělých Vánocích!

Video se připravuje ...

Budou vzpomínat
„Dino a já jsme se rozhodli odložit naši svatbu z důvodu několika tragédií, které zasáhly naši rodinu v roce 2020,“ řekla zpěvačka. „Obřad proto odkládáme na jaro 2021,“ dodala. A to není jediná změna. „Původně jsme plánovali velkolepou pohádkovou svatbu, ale tu překazilo těžké zranění a následné úmrtí tatínka Dina. Byla to pro nás rána, a proto jsme se rozhodli vzít pouze v malém rodinném kruhu, kde budeme na Dinova tatínka, který se na svatbu moc těšil, vzpomínat.“

Blíž mámě
Fabiánová je s Dinem, který je kytaristou skupiny The Infinite Seas, zasnoubená již dva roky. Rok před zásnubami spolu chodili. O ruku ji muzikant požádal v Americe. Přestěhovali se společně do Česka, kde se Dinovi moc líbí. Jana je tak blíž své mamince Nadě, která se léčila s rakovinou.

Na video s Janou Fabiánovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
25. 6. 2020 • 18:07

To nemusí ani říkat.Všem se líbí v Česku! Proto se sem stěhují.
Klidná, spolehlivá země, přátelští lidé,bydlení pro ně za babku, levné potraviny a exkluzivní zubní a jino-oborová lékařská péčeZa 5 let se na chvíli vrátí do US a pak zpátky sem.Dcera Urbánkové zdrhla do země zaslíbené, ale ještě ráda se vrátila.Máminu rakovinu ať do toho neplete!

majojo
25. 6. 2020 • 11:28

Nebudete tomu věřit, ale jsou i horší tragédie než odložit svatbu. Ovšem možná, že po čtyřicítce to dáma za neštěstí považuje.

pelagie
25. 6. 2020 • 09:07

Vaříte z vody, koho zajímá život této pro nás neznámé ženy , víme pouze že je to dcera Urbánkové

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.