Seriál Slunečná dnes končí: Co bude dál? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Seriál Slunečná dnes končí: Co bude dál?

A co piva paní vedoucí načepovala.
A co piva paní vedoucí načepovala. (TV Prima)

Připravte si kapesníky. Nejsledovanější seriál Slunečná se dnes na obrazovce Primy loučí. Pandemie připravila diváky o 13 dílů, v nichž mohli sledovat strastiplnou cestu Marka Lambory (24) nejen za láskou k Týně v podání Evy Burešové (26), ale taky v podnikání. Téměř tři měsíce se totiž kvůli karanténě nemohlo natáčet (od 16. 3. do 8. 5.). Herci tak přišli o prázdniny, protože schodek se musí dohnat. Seriál má mít dohromady 80 dílů, na podzim se pak bude začínat šestatřicátým. Jaké byly měsíce se Slunečnou? A kolik se čeho spotřebovalo?

Nesmí přibrat
Hráli sami sebe Štíhlý Marek Lambora má coby podnikatel Janek Linhart k dispozici pět obleků a deset variant civilního a sportovního oblečení. Je samozřejmé, že herec nesmí během natáčení měnit váhu. Taky délka vlasů musela u Marka vypadat stále stejně.

Útoky kvůli Lamborovi 
Diváci to přehnali. Fanoušci Slunečné se natolik vžili do děje, že si k představitelce Týny Evě Burešové (26) i ve skutečnosti přiřadili seriálového milovníka Janka v podání Marka Lambory (24). Burešová ale chodí s tanečníkem Matyášem Adamcem (21). „Musí mu být nepříjemné, že nás dávají dohromady s Markem,“ říká rozzlobeně Eva. Tady už končí veškerá legrace. Herečka se rozhodla promluvit a oddělit tak seriálový život od skutečného. Od chvíle, kdy spolu oba herci skončili v posteli, jak předepisuje scénář, čelí narážkám. „Už mě, prosím, přestaňte dohazovat Marku Lamborovi. Nic spolu nemáme a ani mít nebudeme,“ zlobí se. To od své role nečekala a není jí to příjemné, i když ji více než milionová sledovanost pochopitelně těší. Jenže něco jiného je televizní příběh a něco jiného realita.

Slunečná: První líbačka Janka a Týny a Zdenek se zblázní

Video se připravuje ...

 

Vyšívané zástěry
Pozornost si zaslouží stylové zástěry, které nosí obsluha v restauraci, například Lucie Benešová coby Róza. Jsou šité z originálního denimu a vyšívá se na ně logo Slunečné.

Hráli sami sebe
Zahráli si také šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63) a kapela Jelen, kteří představovali sami sebe a také ve Slunečné vystoupili.

Fleky od guláše
Svatba hlavní hrdinky Týny Popelkové, kterou hraje Eva Burešová, si vyžádala hned troje svatební šaty, a to k ní vůbec nedošlo, protože nevěsta utekla od oltáře. Na jedněch skončil nešťastnou náhodou v seriálové hospodě guláš, druhé umazala, když utíkala před ženichem po schodech. Kostymérky šaty sháněly hlavně na internetu, protože měly být po mamince, tedy staršího data výroby...

Slunečná účtuje
➽ 35 dílů se točilo 138 natáčecích dnů
➽ 291 herců se zatím vystřídalo na place
➽ 24 litrů laku na vlasy už spotřebovaly maskérky a vizážistky (drdol Evy Holubové taky potřebuje údržbu), 1,5 litru make-upu, 0,5 litru řasenky, 0,7 kg pudru, aby se hrdinové neleskli, a 6 litrů dezinfekce
➽ 84 balení papírových kapesníků a 72 balení vlhčených ubrousků se vypotřebovalo
➽ 1 250 půllitrů nealkoholického piva se vypilo, denně se před kamerou sní 10 porcí jídla

Slunečná: Vyhraje Janek sázku a vyspí se s ním Týna v lese?

Video se připravuje ...Přečtěte si
herecka
24. 6. 2020 • 05:02

Tak nekoukej....proč kritizuješ?

herecka
24. 6. 2020 • 05:01

Na rozdíl od jiných seriálů mi tento vůbec nepřijde ubohý. Je to příjemná změna, jak v obsazení, tak i v prostředí. Moc se budu těšit na podzimní díly.

yokky
23. 6. 2020 • 15:20

mejlika
23. 6. 2020 • 15:08

Omyl ... žádný Dallas, ale hezký seriál

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.