Přítelkyně Dana Bárty: Kup mi kabát! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Přítelkyně Dana Bárty: Kup mi kabát!

Zpěvák Dan Bárta a jeho dlouholetá přítelkyně Kateřina Procházková vyrazili na obhlídku výloh v centruPrahy.
Zpěvák Dan Bárta a jeho dlouholetá přítelkyně Kateřina Procházková vyrazili na obhlídku výloh v centruPrahy. (Aha! – Marek Pátek)

PRAHA – Zpěvák Dan Bárta (37) se chtěl zřejmě zavděčit své dlouholeté přítelkyni spisovatelce Kateřině Procházkové (31), a tak s ní vyrazil na obhlídku obchodů s oblečením. Pro muže je to zcela jistě jedna z nejméně příjemných záležitostí a Dan Bárta nebude výjimkou.

Zpěvák Dan Bárta (37) se chtěl zřejmě zavděčit své dlouholeté přítelkyni spisovatelce Kateřině Procházkové (31), a tak s ní vyrazil na obhlídku obchodů s oblečením. Pro muže je to zcela jistě jedna z nejméně příjemných záležitostí a Dan Bárta nebude výjimkou. Že by si potřeboval u své partnerky, která mu před necelými dvěma lety porodila dceru Elišku, něco vyžehlit?

V odpoledních hodinách se oba procházeli Jungmannovou ulicí a Procházková se samozřejmě zastavovala u výloh s tím nejdražším oblečením! Do oka jí padl ne zrovna levný podzimní kabátek. A Kateřina vypadala, že o něj moc stojí. Kabát oba okukovali dobrých pět minut, dovnitř obchodu však nakonec nevešli. Že by byl Dan Bárta takový skrblík?

Z nákupního odpoledne si nakonec zpěvák a jeho partnerka udělali jen romantickou vycházku.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.