Do seriálu Slunečná vtrhne Pohlreich: Shání bydlení na stáří | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Do seriálu Slunečná vtrhne Pohlreich: Shání bydlení na stáří

Ve Slunečné Pohlreicha uctili nakrájeným salámem, papričkami a kyselými okurkami.
Ve Slunečné Pohlreicha uctili nakrájeným salámem, papričkami a kyselými okurkami. (Foto Aha! – R. Klejch, J. Poláček, M. Pátek, FTV Prima)

Obávaný šéf hraje sám sebe. Zdeněk Pohlreich (62) si v seriálu na stará kolena vyhlíží nějakou šikovnou nemovitost, nejraději by starý mlýn. V hledáčku mu uvízne i obec Slunečná. „Proč bych nabídku Primy nepřijal? Je to fajn,“ liboval si šéfkuchař na place.

Ze svých pořadů je zvyklý improvizovat, ani v seriálu tomu není jinak. Na scénáře ho neužije. „Jsem naučený se nic neučit. Navíc textu skutečně není moc,“ pochvaluje si. Spoléhá, že by mu zkušené herecké partnerky Tereza Brodská (51) a Dana Batulková (61) případně před kamerou helfly. V seriálu hledá nemovistost, ale reálně má král kuchyně o střechu nad hlavou postaráno. S bývalou ženou Naďou stavěli dům v Třebotově, ale když Zdeňka zasáhl Amorův šíp, přesedlal do Jíloviště.

Tady si s novou láskou Zdeňkou (47) v roce 2011 napřed pronajal, pak i koupil 6 let starý dům. Ten investice nepotřeboval, zato jeho okolí přišlo Pohlreicha na miliony. Nechal si postavit bazén snů a stání pro milované motorky. A manželce Zdeňce pořídil v Líšnici farmu, kde chová koně. Zdeněk tady taky točil pořad Rozpal to, šéfe!. Pro Primu nejen pracuje, ale taky na ni kouká. A nejen na seriály. „Miluju Prostřeno!, máme to se ženou jako podvečerní relax,“ přiznal drsný šéfkuchař.

Vládne obrazovce

Seriál Slunečná kraluje žebříčku sledovanosti už od prvního dílu letos 11. ledna. Na obrazovce je dvakrát týdně, minulý čtvrtek se dívalo 1 218 000 lidí, Ordinaci v růžové zahradě si pustilo 895 000 diváků.

Ve Slunečné se objeví Zdeněk Pohlreich! Bude někomu nadávat?

Video se připravuje ...Přečtěte si
ladis163
5. 3. 2020 • 17:46

Panenko skákavá, tímto jste se zbavili dalších normálních diváků, kteří se na tento seriál dívali, jako na suprovou oddechovku. Díky za v..a, kterého jste angažovali.

reiner
4. 3. 2020 • 08:39

Proboha - to už na tom musí být scénáristé hodně špatně ....

travina
4. 3. 2020 • 06:10

Tenhle b.lb obecný musí být všude Bojím se otevřít i konzervu, aby na mne nevyskočil. Jestli ten seriál do teďka za něco stál, tak tímto bude v mínusu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.