Lambora se prokecl: Sex s Burešovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Lambora se prokecl: Sex s Burešovou!

Marek Lambora v seriálu Slunečná
Marek Lambora v seriálu Slunečná (FTV Prima)

Prozradil něco, co asi neměl! Seriál Slunečná se teprve na obrazovkách televize Prima zabydluje, jeho hlavní hvězda Marek Lambora (24) ale nechtěně odhalil, že se milostně zaplete s další hvězdou série Evou Burešovou (26).

Mladému investorovi Jankovi (Lambora) statek, o který se Týna (Burešová) stará, hodně změní život a v určité části seriálu mezi nimi dokonce vzplane láska. „Jsem moc rád, že jsme si s Evou padli do noty! Mnohem příjemněji se pak budou točit i milostné scény, když je vám ten spoluhráč, se kterým trávíte většinu času na place sympatický,“ řekl otevřeně Lambora, vítěz zatím poslední show Tvoje tvář má známý hlas.

Lechtivé záběry se mu lépe točí ve chvíli, kdy má ke scénářem vybrané ženě kamarádský vztah. „Je to pak mnohem lépe stravitelné, co se těchto nepříjemných milostných scén před kamerou týče,“ doplnil. Než ale skončí ve Slunečné s Burešovou v posteli, chvíli to potrvá. „Sem tam před kamerou proběhne nějaká pusa, ale zatím to je ještě v začátku,“ dodal k aktuálním dílům seriálu. 

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná

Video se připravuje ...Přečtěte si
yokky
29. 11. 2020 • 12:48

!?????????????

rybakova.h@seznam.cz
11. 4. 2020 • 12:48

Lambora je fešák,hezky se na něj kouká a serial je to krásně oddychový

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.