Prachařová jde do sebe: Agátu uklidňuje thajský box! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Prachařová jde do sebe: Agátu uklidňuje thajský box!

Agáta vstoupila do nového roku plna síly.
Agáta vstoupila do nového roku plna síly. (Foto Instagram, ara)

Do kina jde bez popcornu a ráno chodí běhat! Agáta Hanychová (34) vzala novoroční předsevzetí víc než vážně. Vrhla se na thajský box, který ji uklidňuje a zahání myšlenky na rozvod s Jakubem Prachařem (36).

S novým rokem šla ještě víc do sebe. Druhá vicemiss České republiky 2005 se rozhodla pro radikální změnu ve svém cvičebním programu a ani zdravější jídelníček nezavrhla. Jeden večer si Agáta zašla do kina a popcorn si už nedopřála a lehkou kolu šla hned ráno na běžící pás vyběhat. To ale není všechno. Myšlenky na rozvod s Prachařem zahání v ringu. „Mám za sebou první sparing a jsem totálně vyřízená,“ řekla s úsměvem na tváři a dodala, že box je přesně to, co potřebovala. „Od té doby, co jsem se vrátila k thaiboxu jsem dost klidná,“ vzkazovala svým fanouškům pod videem, ve kterém svou tréninkovou soupeřku vůbec nešetřila.

Agáta Prachařová: O Vánocích miluji mužskou věrnost a nesnáším prstové ponožky od mámy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.