Žbirka nevychází mezi lidi: Co se děje?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Žbirka nevychází mezi lidi: Co se děje?!

Žbirku trápí dlouhodobé zdravotní potíže, proto zůstal raději doma.
Žbirku trápí dlouhodobé zdravotní potíže, proto zůstal raději doma. (Foto Aha! – Martin Hykl, Pavel Machan, ara )

Ruší jednu akci za druhou! Miro Žbirka (66) odpískal sobotní koncert na Pálavě a nepřišel ani na pondělní křest CD Dáši Zázvůrkové (38). „Manžel se potýká s vleklými zdravotními problémy,“ omlouvala zpěváka jeho žena Kateřina (52), která ho zastoupila v roli kmotra.

Meky podle jejích slov celé léto laboroval se zdravím. „Jeho imunita je od zápalu plic docela křehká. Takže cokoliv se kolem něho vyskytne, to chytne. V poslední době mu doktor říká, že čím víc lidí, tím více nebezpečí!“ prozradila deníku Aha! zpěvákova manželka. „Musí být zkrátka opatrný,“ řekla Kateřina, která doufá, že se po lécích stav jejího manžela zlepší. 

Nejen sen

„Nejen že se starám o Mekyho, ale už mi k tomu přibyla i Dáša,“ komentovala Žbirková svou spolupráci se zpěvačkou Zázvůrkovou. „Známe se asi čtyři roky, je hrozně fajn a myslím, že si zaslouží, aby se zrealizoval její sen,“ podotkla Kateřina.

Už se nebojí

„Konečně jsem se osvobodila, přestala jsem se bát, smířila se sama se sebou a jdu si svou cestou,“ řekla Aha! zpěvačka a bývalá múza zesnulého oscarového režiséra Miloše Formana (†86) na křtu svého cédéčka s názvem Mirákl 9, kam dorazila spousta známých tváří.

Kocábová poprvé s manželem

Dcera hudebníka Michaela Kocába (65), zpěvačka a scenáristka Natálie Kocábová (35), vyrazila poprvé do společnosti se svým druhým manželem Milošem Hoffmannem, s nímž má ročního syna Elliota. Z předchozího manželství s architektem Štěpánem Vránou má syna Vincenta (15) a dceru Miu (6).

Špátové šťastná rodinka

Bývalá partnerka zpěvačky Anety Langerové (32), režisérka a scenáristka Olga Špátová (35) přišla v doprovodu svého manžela, kameramana Jana Malíře (70), s nímž vychovává dvouletou dceru Olgu. Přestože je dělí 35letý rozdíl, vypadají jako reklama na štěstí.

Kaira rozdávala vodu

Kateřina Kaira Hrachovcová (45), která hraje s Dášou Zázvůrkovou v divadelním představení Můžem i s mužem, přiložila při křtu ruku k dílu. Přítomným žíznivcům rozdávala vodu.

Maciuchová s Klezlou

Herečka Hana Maciuchová (73) přišla tentokrát do společnosti v doprovodu hudebního poradce a pedagoga Eduarda Klezly (57), se kterým ji pojí letité přátelství. Její partner, lékař Karel Valdauf ml. (71), syn slavného autora písní Pod jednou střechou a Když muzika začne hrát Karel Valdaufa (†68), zůstal tentokrát doma.

Nestárnoucí Angelika Švormová

Na křest zavítala také »česká Angelika« Libuše Švormová (84). Po boku svého o 18 let mladšího manžela Jana Patery (66) jen září. I když je v civilu milá a usměvavá, většinou dostává v divadle i ve filmu role ne právě sympatických dam. Herečce to ale nevadí, naopak si v nich libuje.

Vitální Laufer na skok

Před skončení večírku dorazil na pár slov i novopečený osmdesátník Josef Laufer. Přestože zpěvák a herec dlouhodobě pečuje o nemocnou manželku, kostýmní výtvarnici Irenu Greifovou (80), jeho vitalitu by mu mohl závidět kdejaký mladík.

Slaměný vdovec Barták

Skladatel Zdeněk Barták (65) dorazil tentokrát do společnosti bez manželky Ludmily, která je na dámské jízdě v Řecku. „Obdivuji Dášin elán, odhodlanost a že si za tím jde. To je u téhle práce to nejdůležitější,” vysekl poklonu hlavní hvězdě večera.

 Žbirka pokřtil "double" CD: Na místě, kde strávil život s manželkou

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.