Alena Mihulová: Otevřeně o lesbické dceři | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Alena Mihulová: Otevřeně o lesbické dceři

Alena s dcerou a její partnerkou.
Alena s dcerou a její partnerkou. (Foto Aha! – J. Tůma, ara)

Její dcera Karolína Kachyňová (25) se hlásí k homosexuální orientaci. Její maminka, Alena Mihulová (54), se k tomu postavila čelem. Přiznala ale, že tatínek Karel Kachyňa (†79) by to vzal o něco hůř. 

„Co by tomu řekl Karel, můžu jenom hádat! On byl stará škola, pro něj by to bylo asi větší překvápko než pro mne. Ale myslím, že dceru tak miloval, že by ji prostě měl rád takovou, jaká je,“ řekla Mihulová. „Myslím, že by se daleko více hádali o kumštu, než že by tohle byl problém,“ doplnila. Do té doby, než jí dcera se svojí orientací svěřila, tuhle možnost neřešila! „Předtím jsem se tím tolik nezabývala. Když se vás to netýká, tak to až tak neřešíte. Ale když jsem se nad tím zamýšlela nebo jsem zrovna byla přítomna nějaké debatě, měla jsem vždycky pocit, že to sem patří. Tím pádem mě nijak nezaskočilo, když mi to řekla," svěřila se Mihulová.

 Polášek musel úplně do naha! V Ohnivým kuřeti ho svlékla Mihulová!

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
4. 8. 2019 • 12:34

Jo. To je dobrý názor, ten přede mnou

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.