Zhroucená Mihulová na dně: Tahle smrt nepřebolí... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Zhroucená Mihulová na dně: Tahle smrt nepřebolí...

Alenu před měsícem zasáhla smrt maminky.
Alenu před měsícem zasáhla smrt maminky. (Foto Aha! – Martin Hykl, ara)

Ve smutku vstoupila do adventního času herečka Alena Mihulová (51). Vdově po režiséru Kachyňovi (†79) zemřela maminka (†76), která jí byla celý život velkou oporou. Z těžkých chvil se snaží vybřednout ve víru práce.

Maminka jí zemřela před měsícem a nečekaně. „Takže už mám v Brně jen tatínka a sourozence...“ povzdechla si herečka. „Máma umře jenom jednou. Nevěděla jsem, jak to budu zvládat. Všichni mě podpořili a opravdu mi pomohli. Oporou mi je také dcera, která mi hrozně pomáhá se s tím vypořádat,“ svěřila se Alena deníku Aha!.

Nečekaný odchod
„Přišlo to bohužel v hrozném fofru, kdy jsem zkoušela novou hru v Divadle Ungelt, kde jsem měla v sobotu premiéru,“ dodala. Nakonec jí právě práce pomohla překonat ztrátu člověka z nejmilovanějších. „Obrovsky mi v divadle vyšli vstříc, do poslední chvíle čekali, co to se mnou udělá,“ děkovala Mihulová. Ta za rodiči do Brna často jezdila a byla s maminkou pravidelně v telefonickém kontaktu.

V jednom kole
Herečka se rozhodla všechen splín zahnat hraním a hned po Vánocích naskočí ještě do obnoveného muzikálu Kleopatra, který v lednu oslaví 15. narozeniny. „I kvůli dceři jsem do toho muzikálu teď šla. Byla to jedna z prvních věcí, které Karolína na divadle viděla, a nadchlo ji to jako dítě,“ řekla Alena.Přečtěte si
ivoadler
30. 11. 2016 • 13:30

Chudinky umělkyně, ony jsou tak citlivé, divím se, že smrt maminky vůbec přežije.

gaysknirem
30. 11. 2016 • 12:19

Myslíte, že každý touží po medializaci a bulvární k tomu?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.