Kráska, která ranila Bílou: Stále nemá dost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Kráska, která ranila Bílou: Stále nemá dost!

Bývalá Miss 1992 Babůrková přebrala před lety Lucii Bílé Petra Kratochvíla.
Bývalá Miss 1992 Babůrková přebrala před lety Lucii Bílé Petra Kratochvíla. (Foto: Blesk - Pavel Machan, archiv Blesku)

Petr Kratochvíl (67) vždy toužil po velké rodině, stejně jako Miss Československo 1992 Pavlína Babůrková (46). A možná právě to byl důvod, proč podnikatel odešel od zpěvačky Lucie Bílé (53). Kratochvíl si modelku vzal za ženu a založili velkou rodinu, dodnes však Babůrková jedné věci lituje.

Podnikatel se s modelkou seznámil v době, kdy kariéra Bílé stoupala vzhůru, bylo tedy jasné, že se zpěvačkou se velké rodiny jen tak nedočká. S Babůrkovou se oženil a začal si plnit svůj sen o velké rodině.

Babůrková se modelingem živila od svých patnácti let, v osmnácti se pak stala Miss Československo 1992 a pak už šla kariéra kvůli rodině stranou. Modelka žije ve vile v Jevanech, a rodina je pro ni vším. Z modelky se tak stala žena v domácnosti a chůva v jednom.

Modelka s podnikatelem vychovávají celkem sedm dětí. Čtyři děti má Kratochvíl s modelkou, syna Filipa má ze vztahu s Bílou, z prvního manželství má dceru Barboru a s Babůrkovou vyženil syna Jana.

Přestože kvůli dětem se na veřejnosti téměř neobjevuje, na sraz Missek po 30 letech od vítězství Ivany Christové v roce 1989 dorazila a rozpovídala se o začátcích vztahu s podnikatelem. „Když Petr odcházel od Lucky, tak to nebylo vůbec jednoduchý, ale všechno jsem ustáli. S Luckou teď vycházíme dobře, není to zapomenuté, ale ten čas hodně urovná. Dneska je to někde jinde, než to bylo na začátku," přiznala modelka.

Babůrková také přiznala, že nelituje, že kvůli snu o velké rodině kdysi rozbila se svým nynějším mužem dvě manželství. Jediné, co ji mrzí,  že spolu s Kratochvílem nemají více dětí, sedm potomků je totiž pro bývalou miss očividně málo.

 Na video s Pavlínou Babůrkovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
tzrpetr
14. 5. 2019 • 13:04

Naajítt horké Dámské ve
vaaší oblasti na toto : til.pw/nahe

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.