Plekanec žaluje režisérku Vondráčkové: Je to osobní msta! Brání se Adamcová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. ledna 2022

Svátek slaví Miloš, zítra Zora

Plekanec žaluje režisérku Vondráčkové: Je to osobní msta! Brání se Adamcová

Plekanec žene Adamcovou k soudu.
Plekanec žene Adamcovou k soudu. (Foto ara)

Tomáš Plekanec se už citově nadobro oprostil od manželky Lucie Vondráčkové. To dokazuje i to, že chce hnát k soudu Martinu Adamacovou, režisérku snímku The Perfect Kiss, kde si Vondráčková zahrála hlavní roli. Adamcová prý Plekancovi nevrátila půjčku, kterou jí poskytl na známý propadák.

Půjčenou sumu 3,4 milionu korun na nevydařený snímek The Perfect Kiss hodlá po Adamcové vymáhat právně. Tomáš Plekanec režisérce půjčil v době, kdy ještě žil s Lucií Vondráčkovou a jejich syny a chtěl tímto gestem podpořit právě Lucii. Za pár měsíců se ale situace v jejich domě razantně změnila a Plekanec tak nejspíše půjčených peněz začal litovat. Poprvé o půjčce s úrokem 6 % mluvil Plekancům advokát Michal Račok, který nabídl Vondráčkové postoupení v rámci finančního vyrovnání.

Je pochopitelné, že hokejista chce své peníze zpět, a tak se dle kanadského serveru La Presse vydal soudní cestou. Adamcová se dle extra.cz brání tím, že ve skutečnosti prý byla dlužná částka převedena ze společnosti Marcova Productions na jinou její společnost, a to už v únoru 2017. Souhlas k tomu měl dát samotný Plekanec, ten však v žalobě toto tvrzení popřel. 

Všechno je to jen msta

„Chtěl podpořit kariéru své ženy a dětí u filmu. Jenže pak své děti a ženu opustil. Myslím, že se tím jeho podporování rodiny trochu změnilo. Je zřejmé, že žaloba je osobní mstou vůči jeho manželce. Když v Evropě otevřete noviny, je kolem jejich rozvodu velká bitva,“ zaútočila na milence Lucie Šafářové režisérka.

 Plekanec na Trenérovi roku perlil: Musím teď šetřit peníze, smál sePřečtěte si
AliAlice
20. 2. 2019 • 14:05

Oprava...to budeš tam nepatří...dík

AliAlice
20. 2. 2019 • 13:57

fany22...co to tady ty hňupe meleš...Jeden zírá,co za blbce se tady plete do věcí ,o kterých nemá ani páru.Tak Plekanec vydírá své peníze ,které této Adamcové půjčil,aby v tom ,,propadáku "vůbec mohla Vondráčková hrát.A ty budeš si napřed zjisti fakta,než vypustíš s huby ty svoje bláboly...

fany22
31. 1. 2019 • 19:16

Pro mě je lump a lhář člověk, který záměrně zkresluje skutečnost, jinými slovy lže, aby dosáhl vlastního prospěchu. Dále člověk, který neplatí své dluhy, jako Adamcová, a pak člověk, který postranními cestičkami vydírá peníze, které mu nepatří.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.