Skandál na oslavě Karla Svobody (†67). Lucie Bílá: URAŽENÝ ÚTĚK! Kvůli Gottovi, Zagorové a... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Skandál na oslavě Karla Svobody (†67). Lucie Bílá: URAŽENÝ ÚTĚK! Kvůli Gottovi, Zagorové a...

PRAHA-KARLÍNSKÉ DIVADLO, STŘEDA 20:13 Slavice zazpívala Jsi můj pán. Její výraz mluví za vše.
PRAHA-KARLÍNSKÉ DIVADLO, STŘEDA 20:13 Slavice zazpívala Jsi můj pán. Její výraz mluví za vše. (Foto Aha! – Marek Pátek, Herminapress.cz)

Proč na závěrečné děkovačce vzpomínkového koncertu na Karla Svobodu (†68) v karlínském divadle chyběla Lucie Bílá (52)? Podle informací deníku Aha! se z několika důvodů urazila a odjela z divadla pryč.

„Měla jsem ještě nějaké povinnosti,“ sdělila Aha! bez bližších podrobností sama zpěvačka. Jenže podle původního scénáře měla na děkovačku jít a měla si s ostatními kolegy připít. Tak co se stalo tak zásadního? Další vystoupení po vzpomínce na hitmakera Svobodu totiž měla v plánu až druhý den ve čtvrtek v Mladé Boleslavi.

Jako pávice

„Byla nasupená už od začátku toho programu! Viděla, jak většina hvězd zpívá od Karla dvě tři písničky. Uvědomila si, že ona má jen jednu a že prostě nemůže být tou hlavní hvězdou večera, jak si asi myslela. A tak se po svém vystoupení sbalila a odjela,“ řekl nám zdroj ze zákulisí. „Chodila tady jako pávice a pak jí prostě kolegyně a kolegové svými vystoupeními a velkými ovacemi srazili hřebínek,“ dodal.

To, že nebyla zásadní interpretkou hitů Karla Svobody, přitom Bílá moc dobře ví. Proto je pro její kolegy i lidi z týmu celé akce zarážející, jak se v jejím závěru zachovala.

Jediný hit

To, že nebyla zásadní interpretkou hitů Karla Svobody, přitom Bílá moc dobře ví. Proto je pro její kolegy i lidi z týmu celé akce zarážející, jak se v jejím závěru zachovala. „Já nemám v repertoáru moc písniček Karla Svobody, slovy jednu, ale za to tu nejlepší Jsi můj pán,“ obhajovala se ještě před koncertem.

„Už ji dlouho nezpívám v muzikálu Dracula, ale zpívám ji lidem, protože oni jsou můj pán,“ dodala během odhalení hvězdy Karla Svobody dotčená pěnice.

 Lucie Bílá vzpomíná na Karla Svobodu

Video se připravuje ...Přečtěte si
vivvien
23. 12. 2018 • 11:23

Hančo - Zančo už ti zvoní umíráček. Konečně. 💒

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.