Petra Janů (66) k nepoznání: Nové zdravotní komplikace. KVŮLI OBLIČEJI SE ZHROUTILA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Petra Janů (66) k nepoznání: Nové zdravotní komplikace. KVŮLI OBLIČEJI SE ZHROUTILA

Takhle vypadala, když vycházela z domu.
Takhle vypadala, když vycházela z domu. (Foto Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek)

Sama se ze začátku tvářila, že jí změna vlastního vzhledu nevadí, a snažila se působit, že je nad věcí. Za vším prý vězí alergie. Když se Petra Janů (66) ve středu ráno viděla v zrcadle, zhroutila se! A protože ji večer čekal koncert v pražské Hybernii, urychleně vyhledala odbornou pomoc!

„Mám strach, jestli mě diváci poznají...“ obávala se Janů. Sama cítila, že její obličej není zcela v pořádku. „Musím přiznat, že mne celá situace pořádně trápí. Bojuji s tím už měsíc, mám nějakou alergii a zatím se nepovedlo zjistit, z čeho pramení. Před koncertem jsem proto podstoupila vyšetření, kde testovali, na co jsem alergická,“ postěžovala si zpěvačka, která kvůli novým zdravotním komplikacím navštívila dermatologa.

„Shodila jsem kudrny a vrátila se ke starému osvědčenému střihu. Nový účes byl špatná volba!“ přiznala Janů. Také ji hodně zaskočily dotazy, jestli není onkologicky nemocná. „Ta alergie je tak na antibiotika, ale fakt nemám žádné onkologické problémy. Jen mi takovéto dotazy zrovna na psychice nepřidají,“ dodala zpěvačka, která se těší, až bude zase v pořádku.

Plastiku vylučuje

Sama Janů nepopírá, že v minulosti využila služeb estetické medicíny ke zkrášlení obličeje a nechala si aplikovat metacrill, který podporuje tvorbu vlastního kolagenu. „Pomocí podkožních nití mám pozvednuté tváře a čeká mě ještě čelo. A to je vše,“ říká trojnásobná Zlatá slavice. Nepovedenou plastiku však striktně vylučuje!

 Petra Janů se zbavuje oteklého obličeje! Proč to nechala zajít tak daleko? 

Video se připravuje ...Přečtěte si
corsa
29. 11. 2018 • 20:40

Věřím, že se může jednat o alergii. Mohlo k ní dojít i po obarvení vlasů. Až se alergie zbaví, bude mít opět svojí podobu, nejde o nezvratnou záležitost. Kritické komentáře jsou hloupé.

kathynka
29. 11. 2018 • 13:21

Viděla jsem ji před 2 roky na koncertě tak na 3-4 m ode mne. Moc jí to slušelo teď jsem se zhrozila Fotit ji teda nemuseli

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.