Soňa Norisová o nenávisti českých hereček: Prozradila, proč režiséři preferují Slovenky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. února 2023

Svátek slaví Apolena, zítra Mojmír

Soňa Norisová o nenávisti českých hereček: Prozradila, proč režiséři preferují Slovenky!

Soňa Norisová je populární herečkou.
Soňa Norisová je populární herečkou. (Jan Tůma, Profimedia.cz a archiv Blesku)

Hvězda seriálů Policie Modrava a V.I.P vraždy Soňa Norisová (45) otevřeně promluvila o nenávisti českých hereček. Připustila totiž, že čeští režiséři mají Slovenky v oblibě a dokonce prozradila, proč tomu tak je.

Už 8. listopadu přijde do kin nový film Ten, kdo tě miloval a při té příležitosti byla pozvána do pořadu Teleráno Soňa Norisová, která patří mezi herecké hvězdy filmové novinky. V pořadu zaznělo, že naši režiséři mají herečky ze Slovenska stále v oblibě a často je obsazují. „Je to milé, pro nás určitě. Nevím, jestli i pro české herečky,“ uvedla se smíchem Norisová na TV Markíza.

„I se občas dozvídáme, že to nemají české herečky rády, ale já musím za sebe říci, že nikdy jsem tento pocit při setkání se s českými herečkami a mými kamarádkami neměla. Možná to tak je a možná to tak opravdu dobře hrají, že to před námi nedají najevo, ale většinou tvůrci a režiséři říkají, že vlastně Slovenky mají pro Čechy takový ten jiný naturel, který Češky nemají,“ dodala Norisová a prozradila tak i to, co za zájmem českých režisérů a vlastně i diváků stojí.

Sexy Slovenka Norisová: Kvůli krimi seriálu jsem se musela učit česky

Video se připravuje ...

 

 

 Přečtěte si
panamira
13. 11. 2018 • 08:42

Včera sem ji viděl na Nově. Výraz tváře, jako by ji pes kousal do p r d e l e a vzhled škaredého chlapa. Tak škaredá herečka uráží svým vzhledem českého diváka.

idneska
11. 11. 2018 • 20:43

no ony ty zajímavé jsou stejně vic maďarky než slovesa, mi aspoň připadá. ale zrovna tak u nás češi sprášený s němcem mají taky lepší karty

idneska
11. 11. 2018 • 20:28

tato zrovna měla štěstí na ségru kvůli který se k lízu dostala. Zuzana, to je herečka jakou jim závidím. proti ní mají ostatní nejvýš tak 20%, akorát škoda že nabrala kg a údajně kvůli rodině už bude hrát jenom pod Tatrou

-bello-
10. 11. 2018 • 13:34

anka přidej i ty nad tebou

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.