Brenda z Beverly Hills po vyléčení rakoviny: Utrpení kvůli novému prsu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Brenda z Beverly Hills po vyléčení rakoviny: Utrpení kvůli novému prsu!

Shannen Doherty alias Brenda z Beverly Hills 90210.
Shannen Doherty alias Brenda z Beverly Hills 90210. (Foto: Profimedia.cz, Instagram)

Herečka Shannen Doherty (47) se úspěšně poprala se zákeřnou rakovinou. Prodělala mastektomii a dnes už se těší z nového prsu. Vytrpěla si ale kvůli němu své.

„Stále denně cítím pocity jako je strach, ale zároveň také obrovskou vděčnost. Jsem šťastná, že jsem naživu. Poté, co si projdete něčím podobným, si pak všeho mnohem více vážíte a dokážete ocenit každou malou radost,“ svěřila se Shannen Doherty v televizním pořadu Stand Up to Cancer.

S nemocí bojovala od roku 2015, ale po mastektomii si mohla nechat vymodelovat nový prs až letos v květnu. Pro rekonstrukci je totiž potřeba větší množství tkáně z vlastního těla, ale herečka v průběhu léčby hodně zhubla.

„Neměla jsem žádnou přebývající kůži nebo tuk. Musela jsem kvůli operaci přibrat několik kilogramů, které se mi teď nedaří shodit. Co je ale pár kilo navíc v porovnání s mým zdravím a super novým prsem,“ dodala herečka.

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.