Pohlreichovo luxusní americké hnízdečko! Nejen Adamcovi budou zírat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Pohlreichovo luxusní americké hnízdečko! Nejen Adamcovi budou zírat!

Zdeněk Pohlreich má luxusní hnízdečko na Floridě!
Zdeněk Pohlreich má luxusní hnízdečko na Floridě! (Foto: M. Pátek, D. Malík, A. Malachovský, M. Rušinová)

Do nemovitosti na prosluněné Floridě se rozhodl investovat i kuchař Zdeněk Pohlreich.  Nádherná vilka, jejíž existenci se snažil utajit dva roky, ho vyšla na 15 milionů.

Vypadá to, že Zdeněk Pohlreich je skutečně zdatný podnikatel. Spolumajitel několika luxusních restaurací bydlí na ranči nedaleko Prahy a možná proto, aby nemusel utrácet za drahé hotely, pořídil si na Floridě vlastní hnízdečko, jeho existenci vypátral deník Blesk.

Domek nedaleko od moře si kuchař pořídil už v roce 2016 za necelých 15 milionů a byla to skutečně výhodná koupě. Cena nemovitosti totiž nadále stoupá, rekonstrukci objektu navíc provedl předchozí majitel. Pohlreich už ve vilce s nádherným bazénem a terasou přivítal i mnohé návštěvy. Jednou z nich byl například Petr Janda, který se od známého vulgárního kuchaře učil i vařit.

Jeho vila sice navenek působí nenápadně, ale vnitřek skrývá mnoho skvostů. Nádherná kuchyň, koupelna i ložnice svědčí o tom, že Pohlreich má skutečně dobrý vkus. A koho by nebavilo lenošit v tropické zahradě…

Zdeněk Pohlreich je na roztrhání! Čeká se na něj až půl roku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.