Exkluzivní foto: Takhle bydlí Jiří Adamec (69) a jeho rodina na Floridě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Exkluzivní foto: Takhle bydlí Jiří Adamec (69) a jeho rodina na Floridě!

Manželé Adamcovi s dětmi Jasmínkou a Daníkem jsou pořád na cestách.
Manželé Adamcovi s dětmi Jasmínkou a Daníkem jsou pořád na cestách. (Foto pro Aha!: archiv J. Adamcové, ara)

Už zase balí kufry! Rok se sešel s rokem a rodina režiséra Jiřího Adamce (69) se opět chystá na prázdniny za velkou louži. Jak dokazují fotky, které unikly z rodinného archivu, Adamcovi svůj americký domov na západním pobřeží Floridy vylepšili.

„Vládne tam přece jen trochu odlišný vkus,“ potvrdil informaci o novém zařízení domu sám režisér. „My Evropané to máme nastavené jinak. Dali jsme s Janou přednost střízlivější klasice a jednoduchosti,“ upřesňuje. I v pražské vile u Šáreckého údolí převládají tlumené tóny béžové a bílé. A stejně to nyní vypadá u Mexického zálivu, kde rodina zakotvila.

Původně si Adamcovi pořídili luxusní byt o rozloze 170 metrů čtverečních v Miami, ve čtvrti Aventura, ale režie byla po roce nad jejich síly. „Platila se tam členství v různých klubech, parkování aut, nákupy do domu a mnoho dalších služeb, které jsme my nevyužívali,“ vysvětlil režisér, proč se odstěhovali blíž národnímu parku Everglades. Zakoupený dům s bazénem byl kompletně vybavený. Jiří to ale skousl jen první rok. Letos už hlavně místnosti obývané jím a Janou vypadají jinak. Tvář změnil taky obývák. „I když jsme hlavně venku, zejména Jana u bazénu, chtěli jsme to mít po svém,“ uzavírá režisér.

Syna přijali do Babic
Syn Daniel (11) udělal přijímačky na prestižní gymnázium Open Gate do Babic. Bude tak za velkou louží sbírat síly na náročné studium.

Manželka Jana na skok v Paříži »Sbalila« parťáka Belmonda!
Jana Adamcová(45) byla jako zdatná francouzštinářka na skok v Paříži a měla nečekaný zážitek. Potkala se s Charlesem Gérardem (90), parťákem Jeana-Paula Belmonda (84) z mnoha jeho filmových komedií. Nenechala příležitost proklouznout mezi prsty. „Požádala jsem jeho ženu, zda se s panem Gérardem mohu vyfotit. Oba byli velmi vstřícní,“ svěřila Aha! režisérova manželka. Jen ji mrzí, že si lidé většinou myslí, že jde o fotomontáž.

Video: Adamcové dcera hraje v muzikálu Čas růžíPřečtěte si
eisenbieger
2. 6. 2017 • 07:36

Janicko , musis jeste napsat cu cifru za kolik to mate pronajmuty , zdejsi luzy musis poradne nastvat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.