Nemocná Filipová v paruce: Člověk nesmí podlehnout chmurám... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Nemocná Filipová v paruce: Člověk nesmí podlehnout chmurám...

Lenka Filipová v paruce.
Lenka Filipová v paruce. (Pavel Machan)

Začalo to chřipkou a nakonec šlo o vážné selhání imunity. Zpěvačka si tak na delší dobu dala zdravotní pauzu, během které se o ni obávalo spoustu lidí. Filipová se ale postupně vrací s velkou grácií, a kdyby neměla paruku, nikdo by nepoznal, že zápasila s vážnou nemocí, o které nechce moc vyzrazovat.

„Nikdy za celou dobu jsem si nepřipouštěla, jak vážná situace je. Neustále jsem myslela na to, jak se vrátím na pódium před diváky a budu hrát… Člověk si nesmí dovolit podlehnout chmurám a myslet na to, že by to mohlo dopadnout špatně. Vlastně jsem přesvědčena, že právě touha vrátit se na jeviště mi zachránila život,“ svěřila se Blesku Filipová, která přišla pogratulovat Žbirkovi k jeho 65. narozeninám.

Lenka je tak důkazem toho, že člověk, který trpí zákeřnou nemocí, musí myslet pozitivně a nepřipouštět si vážnost choroby. Pozitivní mysl je velký lék. Jeden známý francouzský spisovatel píše knihy především o nalezení štěstí, a myšlením lidí při onemocnění se v dílech právě také zabývá. Dle jeho názoru je pozitivní smýšlení, radost ze života a láska prim v tom uzdravit se.

Hudebnice se vydala do společnosti po delší době a to, že bojovala s nemocí, prozradila jen paruka. Z blízka totiž byl vidět okraj síťky, který zajišťuje, aby umělé vlasy neklouzaly. „Zatím se ještě šetřím a postupně si každý měsíc přidávám o malinko více práce a koncertů. Mám z toho radost a ráda bych všechny pozvala,“ dodala Filipová. 

Na nové video s Filipovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
jasnovidec01
27. 10. 2017 • 11:19

ellenic 27. 10. 2017 10:43 jasnovidec01 Tvoje jasnovidecké schopnosti jsou nulové . Ivana Gottová nevolala do novin každou změnu, ale když chceš být hnusný vůči ní, tak si to klidně i vymyslíš , že.??????moje přezdívka je jasnovidec ,jelikož žádné jiné přihlášení blesk volné neměl,ale to že Ivana volá do novin je veřejná pravda,jen aby se na starouška nezapomělo,třeba jak na Šumachra co je už jen žijící mrtvola nazdárek

ivoadler
27. 10. 2017 • 11:12

Dobrý, dobrý, Lenko. Ale už nezpívej o lásce. Kubišová už taky nezpívá Modlitbu. Sváry tak nějak ne a ne pominout a jenom se tím zesměšňovala.

ellenic
27. 10. 2017 • 10:43

jasnovidec01 Tvoje jasnovidecké schopnosti jsou nulové . Ivana Gottová nevolala do novin každou změnu, ale když chceš být hnusný vůči ní, tak si to klidně i vymyslíš , že.

jasnovidec01
26. 10. 2017 • 14:01

paní Lence Filipové přeju hodně zdraví,je dobře že rakovinu ustála,pisálci sice píšou že měla oslabenou imunitu,ale ten spratek Novotný to jinde profláknul,ale je ddobře že nato tisk přišel až teď když je po všem,měla aspoň klid se léčit,to není jako s Gotem ,že Ivana volala do novin při každém zhoršení hovínka,tohle je celebrita...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.