Emil Havelka (†73) léčitele slavných zabil nádor! Havlová, Patrasová a Filipová v slzách... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Emil Havelka (†73) léčitele slavných zabil nádor! Havlová, Patrasová a Filipová v slzách...

Pomohl Havlové, Filipové, Patrasové a dalším celebritám...
Pomohl Havlové, Filipové, Patrasové a dalším celebritám... (Foto ara)

Takovýhle konec si nezasloužil! Na léčitele Emila Havelku (†73) vsadilo v boji s chorobami mnoho celebrit. Život pomohl prodloužit i exprezidentovi Václavu Havlovi (†75), pomohl i jeho ženě Dagmar Havlové (65). Samotného astrologa teď zabila rakovina mozku.

Všechno začalo navenek běžnými bolestmi hlavy. Jenže po vyhledání lékaře si léčitel vyslechl tvrdou diagnózu – nádor na mozku. Ke konci života tak musel zápolit s velkými bolestmi hlavy. Jeho trápení skončilo 26. dubna, kdy vydechl naposledy. Podle zjištění Aha! ale v zapomnění určitě neupadne.

Spal jako Napoleon

Havelka měl pod palcem 30 astroapatyk v Česku i na Slovensku, ve kterých využíval přírodní medikamenty. Cestu si k němu našli ale i erudovaní lékaři, protože sám vystudoval medicínu v Hradci Králové. Doktorům tak sem tam radil i v termínech závažných operací a varoval je třeba, že při úplňku hrozí silnější krvácení.
Léčitel, který spal jenom čtyři hodiny denně jako Napoleon, na svou stranu dostal i Dagmar Havlovou, která ho navštívila.

Léčil neplodnost

„Pokud vím, přestala ji potom bolet záda,“ pochlubil se astrolog svým úspěchem. Skvěle si vedl i v léčení neplodnosti. Pomoc u něj tak vyhledala i zpěvačka Lenka Filipová (64), které lékaři sdělili, že nikdy nebude mít děti. Její dcera Lenka, známá jako Lenny (22), tak prý přišla na svět i díky němu.

K miminku pomohl i příslušnici nizozemského šlechtického rodu Tiffany.

Léčivá pyramida

Havelka je podepsán pod největší léčivou pyramidou v Česku, kterou otevřel v roce 2016 u Bohdanova na Žďársku. Tu navštívila i bývalá první dáma. „Byla tu se svou fenkou. Ta byla nejdřív dost divoká, ale po několika minutách v pyramidě se zklidnila,“ tvrdil astrolog. A jak měla pyramida vlastně fungovat? „Jedná se o harmonizaci všech energetických center v těle, tzv. čaker. Vzniká zde rezonance, která tyto čakry roztáčí, odstraňuje energetické bloky a harmonizuje lidské tělo. Tím dochází k odstranění psychosomatických problémů,“ vysvětloval.

Tihle vyhledali jeho pomoc

Eva Urbanová (57)

Václav Hudeček (65)

Dagmar Havlová (65)

Václav Havel (†75)

Lenka Filipová (64)

Felix Slováček (75)

Dagmar Patrasová (62)

Věřil si i na Gotta

Své služby nabídl v listopadu 2015 i nemocnému Karlu Gottovi (78), který bojoval s rakovinou mízních uzlin. Chtěl mu poskytnout doléčení právě ve své pyramidě. „Má blahodárný vliv na tělesné orgány a její účinky jsou prokazatelné,“ vzkazoval mu Havelka.

Poslední rozloučení

Poslední rozloučení s autorem řady knih, kterému přezdívali Český Nostradamus, se koná 3. května ve Žďáru nad Sázavou.

 Lenka Filipová: Rakovina mi vzala maminku

Video se připravuje ...Přečtěte si
xsedmikraska
13. 8. 2018 • 08:07

Byl to nesmírně příjemný pan. Přicházel jste k němu s obavami a odcházel uvolněný s velkou nadějí. Osobně mám s nim zkušenost, že po léku, který mi dal na játra jsem se necítila unavená, byla jsem vitálnější. Nicméně když jsem lék dobrala, za pár měsíců byl stav stejný. Některé jeho léky jsou opravdu velmi účinné. Moc mne zpráva o jeho úmrtí zamrzela.

jasnovidec01
30. 4. 2018 • 15:31

no jo no pyramida, další guru Jára...

jasnovidec01
30. 4. 2018 • 15:27

Všem údajně pomohl,ale na sobě nepoznal raka???takže opravdu tahač prachů.co ta jeho slavná piramida ,nic co???asi mu došly prachy ,takže žádná zázračná léčba.Pomejemu taky nakecal nějakej dědek,že hladovkou se vyléčí a pak málem umřel.,ale víra tvá a peněženka tě uzzdraví haha.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.