Noidova houslistka: Vyhazov z domu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Noidova houslistka: Vyhazov z domu!

Václav Noid Bárta s houslistkou Andreou Jiskrovou.
Václav Noid Bárta s houslistkou Andreou Jiskrovou. (Foto: Facebook.com)

Už v tom zase lítá! Václav Noid Bárta (36) vrátil úder manželce Gábině (28). Zatímco ona mu zahnula s plastickým chirurgem Patrikem Paulusem (46), on si nabrnkl zadanou houslistku Andreu Jiskrovou (31). Její přítel Martin ji okamžitě vyhodil z domu!

„Je pravda, že jsme se seznámili přes Facebook a já byl unešený z toho, jak hraje na housle. Okamžitě jsem ji oslovil ke spolupráci na hudbě k pohádce,“ přiznal deníku Aha! Noid.

Zcela jinak to ale vidí expartner jeho nové lásky. „Měl jsem podezření už delší dobu. Stále mi to ale vyvracela, pak jsem v jejím počítači objevil jejich milostnou komunikaci a spakoval jí věci,“ popsal Aha! Martin Salavec, co mu zlomilo srdce.
Vašek má prý jasno v tom, že k němu se Andrea stěhovat nebude. „Pomůžu jí najít nějaký byt, aby měla kde bydlet. Spolupracovat budeme dál a víc prozrazovat nechci,“ uzavřel Noid.

 Video: Noid popírá svůj nový vztah.

 

 

 

Video: Noidova nová holka, houslistka Andrea JiskrováPřečtěte si
defakto
21. 4. 2017 • 09:40

... m.r.d.á.n.í je pro ně spůsob komunikace .

pravlast
21. 4. 2017 • 08:43

Ten náš show busisnes rybníček je ale mr*dinec,co kdyby místo různých koncertů a vystoupení včetně politických prohlášení vysílal přímo z ložnic? Zlatý Slavík by asi konečně měl veselejší průběh. A Banga by možná nemusel odcházet ze sálu,tohle je jeho textům blízké.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.