Zadlužený syn zesnulého krále kutilů Přemka Podlahy (†76): Pracuje za stravu a byt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Zadlužený syn zesnulého krále kutilů Přemka Podlahy (†76): Pracuje za stravu a byt!

Pavel Podlaha už se z hájovny bez elektřiny a tekoucí vody odstěhoval.
Pavel Podlaha už se z hájovny bez elektřiny a tekoucí vody odstěhoval. (Foto Aha! – D. Kundrát, M. Hykl, P. Machan)

Několikrát se spálil, ale už zase zkouší štěstí. Pavel Podlaha (48), syn krále kutilů a zahrádkářů Přemka Podlahy (†76) z Receptáře, už od května maká v jednom známém turistickém areálu. „Momentálně stavím krb s udírnou,“ svěřil se Aha! Pavel.

Z hájenky u lesa bez elektřiny a tekoucí vody se už odstěhoval do svého nového působiště. Vrací se tam jen dvakrát týdně na kontrolu. Jinak maká i patnáct hodin denně.

„Mám s sebou i psy,“ řekl Podlaha, který dává do kupy mírně zchátralé letovisko a je ve svém živlu. K fyzické práci se uměl postavit vždy.

„Pracuju za jídlo a byt. A začínám věřit, že to ještě nebylo všechno, co mi osud zatím nadělil,“ míní. Pořád v něm dřímá touha něco dokázat, předvést se po letech zase jako úspěšný chlap. Taky nechce zklamat důvěru člověka, který mu dal šanci.

Otec ho vydědil
Pavel Podlaha vystudoval hotelovou školu a v 90. letech se mu v podnikání dařilo. Až tak, že byl prý solí v očích mafie, která ho například připravila o prosperující hernu na Florenci. Pohořel na svém snu vybudovat z bývalého Tuzexu v pražské Štěpánské ulici třípatrový zázrak – diskotéku, pizzerii a hernu. Městská část mu prý házela klacky pod nohy, nemohl provozovnu včas otevřít a zadlužil se. Dokonce i u svého otce. Ten ho nakonec vydědil. Přemek zemřel 23. prosince 2014, pravděpodobně na rakovinu.Přečtěte si
mandat
26. 10. 2016 • 11:01

Podlaha vyzdvihoval jen svou dceru, na kluka kaslal.Kdyz se nechal uhnat svou druhou zenou,tak se vse jeste zhorsilo.Ta zenska kluka vystvala.Cely majetek zabrala ona, pritom chatu,co mel pan Podlaha koupili rodice jeho prvni zeny.Druha zena vse prodala a pak se nakoupilo neco jineho a ted argumentuje tim, ze my jsme si koupili,ale za ci penize,to uz neuvadi.Mrcha, nastehovala si sveho otce do baraku pana Podlahy, kdyz byl jeste v nemocnici.Moc dobre vedela, ze se domu uz nevrati.

6010
26. 10. 2016 • 09:51

Ten kluk by měl ještě od života dostat šanci.S tou pražskou mafií, to mu věřím, to jsou takoví příživníci a darebáci, že málo kdo je ustojí.Držím palce.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.