Přemek Podlaha by dnes slavil 87: Proč umíral sám pod falešným jménem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Přemek Podlaha by dnes slavil 87: Proč umíral sám pod falešným jménem?

Přemek Podlaha měl se synem složité vztahy.
Přemek Podlaha měl se synem složité vztahy. (archiv Blesku)

Uznávaný kutil a moderátor Přemek Podlaha (†76) by dnes oslavil 87. narozeniny. Před 11 lety však podlehl rakovině. Umíral sám, v tichosti. O jeho zdravotním stavu nevěděl nikdo jiný, než jeho manželka a dcera. V čerčanském hospicu byl ubytovaný pod cizím jménem, aby za ním nikdo jiný docházet nemohl a to ani jeho jediný syn Pavel (53), se kterým se nikdy neusmířil.

Přemek nejspíš nechtěl, aby se o jeho špatném zdraví vědělo. Proto požádal svou manželku, aby jeho pobyt v hospicu před veřejností utajila. „Paní Kalendová nechala napsat na dveře jméno Jan Novák a nikdo jiný než ona a její dcera za panem Podlahou nechodil. Jeho kamarádi se tak s ním nemohli jít rozloučit,“ pronesl zdroj z Čerčan pro Blesk.cz.

Úmrtí 2022: Kdo ze slavných nás tento rok opustil?

Video se připravuje ...

Poslední sbohem mu nemohl říct ani jeho syn Pavel, kterého Přemek zavrhl ještě dlouho před svou smrtí. Jeho jediný syn si od něj totiž napůjčoval miliony korun a všechny peníze buď prohrál v hazardu nebo je vložil do nefunkčního podnikání. Podlaha proto jednoho dne řekl dost a rozhodl se syna vydědit. Měl totiž strach, že by jeho jmění prosázel v herně.

 „Odhadl svůj majetek na čtyřicet milionů a chtěl, abych se vzdal svého čtvrtinového podílu na něm,“ prozradil tehdy Blesku sám Pavel. „Rozčílilo mě to, urazilo a ze vzteku jsem ten papír podepsal...“ zavzpomínal na smutný okamžik, který se odehrál v roce 2011. Od té doby se se svým otcem už nikdy neviděl.

Zprávy: Podlaha umíral pod jiným jménem! A jak vracet dárky a nenaletět?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Slovenka Boženka
13. 6. 2024 • 13:26

A otca si tam dala...

Venezia Venezia
13. 6. 2024 • 12:12

Ve stejném hospicu zemřel i můj otec. Nikdy nikoho bych tam nedala a nedoporučila. Jen okrádali.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.