Zavržený syn Podlahy (†76): V tohle už snad ani nedoufal | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Zavržený syn Podlahy (†76): V tohle už snad ani nedoufal

Pavel je opět šťastný po boku usměvavé blondýnky Heleny.
Pavel je opět šťastný po boku usměvavé blondýnky Heleny. (Foto: Robert Klejch, David Kundrát)

Přestože venku mrzne, až praští, Pavel Podlaha (50) si rozhodně na zimu nestěžuje. Syn zesnulého krále českých kutilů a zahrádkářů Přemka Podlahy (†76) potkal spřízněnou duši. Po všech pádech a trampotách se na Pavla usmálo štěstí a společnost mu v jeho hájence dělá sympatická blondýnka.

Helena (50) se kvůli Pavlovi přestěhovala z rušného velkoměsta do malé hájenky uprostřed lesů, kde není voda ani elektřina. Sympatická blondýnka je cvičitelkou psů a do nového bydlení se přistěhovala společně se třemi mazlíčky. Helena se, ale nevzdala nejen komfortního bydlení a pohodlí, ale také své práce. Teď bude blondýnka místo cvičení psů pracovat v lese.

„Je dobře, že jsme s Pavlem začali vztah v zimě. To je tady nejtěžší období. Zvládli jsme to. Už bude jen líp,“ svěřila se Helena Blesku. Nejen, že Podlaha prožívá štěstí v osobním životě, ale před půl rokem se na něj usmálo štěstí i po pracovní stránce. „Měl jsem roční brigádu na Monínci u Javorové skály. Jen za stravu a bydlení. Postavil jsem tam gril i s udírnou, docela dobře to šlapalo. Ale bohužel to pak někdo celé koupil a přivedl si své lidi,“ svěřil se Podlaha Blesku.


Syn zesnulého krále kutilů v sobě tátu rozhodně nezapře. I bez peněz se snaží pořád vylepšovat své bydlení a zahradu. Pavel buduje letní kuchyň, zasadil další okna, takže do baráčku už tolik netáhne a na záhonku o sobě dává vědět nasázený česnek.Přečtěte si
-bello-
14. 2. 2018 • 01:25

duch zdravím vás.Tak jsem si vzpomněla, že jsme spolu tepali barák Báry Štěpánové, mj. pro ty jakoby nalepené kameny na zdi.A podobný motiv jsem viděla pod názvem Windows Shutters -Forest School - J.Vaculík 1965. A Vaculík je fakt dobrý , tak nevím... Ale stejně se mi to nelíbí ale

-bello-
14. 2. 2018 • 01:00

Jestli šel do sebe a je v pohodě, tak je to bezva.Každý člkobvěk by měl být v životě aspoň pár chvil skutečně šťastný, tak proč ne on? Ta ženská pasuje k němu.Ani párem volů by mě nedonutil nikdo živořit v zimě uvnitř toho domku , pěstovat česnek a 3 psy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.