Pavel Zedníček (66): Pohřešuje dceru Lucii! »Nevím, co dělá! Nevím, kde dělá! Nevím nic!« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Pavel Zedníček (66): Pohřešuje dceru Lucii! »Nevím, co dělá! Nevím, kde dělá! Nevím nic!«

Naposledy se potkali v roce 2014 v pořadu »Kurňa, co to je?«
Naposledy se potkali v roce 2014 v pořadu »Kurňa, co to je?«  (Aha! – Martin Přibyl, Alexandr Malachovský, Martina Balzarová, ara)

Tak tohle je smutné! Pavel Zedníček (66) a jeho dcera Lucie (47) spolu opět nemluví. Na podzim roku 2014 se potkali při natáčení jeho pořadu »Kurňa, co to je?«. I když atmosféra mezi nimi byla napjatá, aspoň po letech spolu vedli formální rozhovor. Od té doby ale spolu zase nekomunikují.

„Já už jsem ji opět dlouho neviděl! Nevím, co dělá, kde dělá, nevím nic. Opravdu!“ řekl Zedníček odměřeně. „A neptejte se mě na ni, to je pokaždé, když sem přijdu,“ dodal herec v show dua Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1. Z jeho slov je patrné, že ho nekomunikace s dcerou velmi trápí!


15 let chladu
Vztahy mezi Zedníčkovou a tátou Pavlem, který Lucii vyženil, když jí bylo osm let, ochladly v roce 2001. Evidentně za to mohl Zedníčkův rozvod s tanečnicí Černého divadla a hereččinou maminkou Taťánou Staudacherovou (70). Lucie otci odchod od mámy dodnes nemůže zapomenout. Tátu tím ale připravila i o vnoučata. Zedníček totiž roky neviděl její děti Mikuláše (16) a Amelii (14). Vnucovat se a podbízet se ale nehodlá! Herec už řadu let žije s moderátorkou Hankou Kousalovou (53). Zatím se nevzali. Po prvním rozvodu se Pavel do manželství raději nežene.

Potkali se v televizi
Pavel a Lucie se naposledy viděli v závěru roku 2014, kdy byla Zedníčková jedním z hostů tátova pořadu »Kurňa, co to je?« na TV Barrandov. „Co je u tebe nového? A jak se mají děcka?“ ptal se jí před kamerami Zedníček. Bylo znát, že to mezi nimi opravdu není v pohodě.Přečtěte si
jity
19. 2. 2016 • 10:08

Tak to já ho docela chápu. Lucii vychoval jako svoji a její děti by měl rád a mohly mít dědečka. Jeho příjmení a protekce díky jemu jí nevadilo, ale .odkopnout dědka na to má žaludek. Je to sobecká bezcitná husa.

evalina
18. 2. 2016 • 21:02

Pohřešuje ?????? snad jí postrádá ne ...

tenerife
18. 2. 2016 • 18:30

To jste to tedy odhadla velice správně, ano také v v panu Zedníčkovi vidím uprskaného Štercla,vůbec jej nemusím vidět ani slyšet.

janapi
18. 2. 2016 • 16:19

Pokud se Pavla na Radiu či Tv zeptají-tak je slušností odpovědět. On se o Lucku staral, dokonce měli spolu pořad; Lucka se vdala a Pavel se rozešel konečně s její matkou. Takový je život; ale Lucka měla a má mámu za boha a najednou Pavla viděla jen v černých barvách a úmyslně přehlíží ty dobré společné zážitky. Jasně - zatímco ona měla svou rodinu - Pavel se měl starat o její matku ...a to nevyšlo!

-bello-
18. 2. 2016 • 11:18

Kolikátého tátínka přivedla Zedníčková dětem , které má s Vítkem Pokorným ?Jestli ona Zedníčková není spratek divnej. I když bůh ví jak se Zedníček během toho rozvádění a zahejbání choval. Zedníček dneška je něco jako uprskanej Štercl, tedy zábavně pro mě level suterén. Zedníčková ve srovnání s ním je pro mě herecky komerčně zábavně neklasifikovatelná

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.