1. kolo chemoterapie aneb bitva začala! Statečná Hana Maciuchová má zprávu pro své fanoušky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

1. kolo chemoterapie aneb bitva začala! Statečná Hana Maciuchová má zprávu pro své fanoušky

Hana Maciuchová
Hana Maciuchová (Aha! – Mária Rušinová, Martin Hykl, David Kundrát)

Herečka Hana Maciuchová právě podstupuje první kroky v náročné léčbě pod dohledem onokologických odborníků. A pro své fanoušky má naše statečná bojovnice vzkaz!

Miriam Hejlová! Přesně pod tímto jménem herečku známe ze seriálu Ulice, kde hrála dlouhých deset let, je již v nemocnici, ovšem stále nikdo neví, o jakou formu rakoviny se jedná. "S nemocí chci bojovat intimně," chrání si pochopitelně své soukromí paní Hana. Nejdůležitější je tak fakt, že je již pod dohledem lékařů a podstoupila první chemoterapii.

„Zahájila jsem léčbu! Ještě jednou děkuji všem za podporu,“ vzkazuje přes deník Blesk Maciuchová všem svým příznivcům. Herečku přitom podporují nejen fanoušci, ale i její dlouholetý přítel a profeson hudby Eduard Klezla (54).

Více o tématu naleznete ZDE!Přečtěte si
ararat
18. 2. 2016 • 09:04

Marfušo,nevšimla jsem si,že bych oslovovala jiné,jenom tvé nicky oslovují to za prvé a za druhé,jsi se chytila na háček a nikomu tady nevymluvíš to,že tady jsi za meka,bellu,ochcalis,oxallis,teriyaki beladonu ,amplipuda a jiné..takže kdo je tady trollem,právě ty gerontko,ty stará ropucho,co nic nemá,nic nemá jenom svoje AHA ,aby jsi tady dehonestovala lidi co se nemohou bránit..jsi jenom obyčejná pavlačová drbna.

ararat
18. 2. 2016 • 07:47

Marfušo,tak že potvrzuješ,že jsi..amplituda... když na mě reaguješ aníž bych tě oslovila? Božínku ty jsi tak blbá,že nejsi schopna si to uhlídat...pít tvůj pyj ani nejde žádný pyj nemáš,ale bohužel tvá psychická porucha mě opět pobavila,než-li urazila,ty mě nikdy nemůžeš ublížit,ty ne na mě to neplatí....

mekanik
17. 2. 2016 • 19:35

ararat-vypij mi pyj blbko

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.