Kam se chystá syn Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (18)? Chce být podnikatel jako bratr Jan! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Kam se chystá syn Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (18)? Chce být podnikatel jako bratr Jan!

Pokud si kromě maturity udělá také řidičák, nebude muset do nové školy jezdit městskou hromadnou dopravou, ale pěkně pohodlně autem.
Pokud si kromě maturity udělá také řidičák, nebude muset do nové školy jezdit městskou hromadnou dopravou, ale pěkně pohodlně autem. (Foto Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan, ara)

Co nevidět by měl usednout opět do školních lavic. Syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a hudebního skladatele Ladislava Štaidla (70) se rozhodl pokračovat ve studiu. Artur (18) si vybral stejnou školu jako jeho bratr Jan Štaidl (39).

„Artur studuje hotelovou školu a dělá management hotelnictví,“ svěřil před časem deníku Aha! Ladislav Štaidl. Arturovi se na škole a v oboru evidentně zalíbilo natolik, že by chtěl pokračovat. Podle informací Aha! začne chodit na Vysokou školu hotelovou v Praze. K té také patří střední škola, kde na konci školního roku úspěšně maturoval. „Už se mluvilo o tom, že by měl pokračovat na vysoké. Právě tam, kde studoval Jan,“ svěřila Aha! v době, kdy se pilně připravoval na zkoušku dospělosti, dobře informovaná osoba.

Je vidět, že Arturovi život vedle táty a starších sourozenců prospívá. A protože má v bratrech velký vzor, rozhodl se, že je bude ve studiu následovat. Nastoupit na právnickou fakultu jako před lety jeho starší bratr, renomovaný právník Jiří (41) ale odmítl. Půjde tak ve šlépějích mladšího Jana, který danou školu úspěšně absolvoval s inženýrským titulem. Teď se živí jako podnikatel a dosud je na stránkách školy veden jako jeden z vynikajících studentů.
Artur má nyní před sebou poslední volný měsíc. Zápis do zimního semestru prvního ročníku ho totiž čeká co nevidět...Přečtěte si
mekanik
26. 8. 2015 • 11:59

Ar-díky za rozbor paní mudr

vuhp
25. 8. 2015 • 13:51

Přeji Arturovi hodně štěstí. S nevyrovnanou matkou si užil svoje a je dobře , že to na něm nenechalo stopy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.