Dcera krále Miroslava – Veronika Rážová: Život je krásný i s jednou rukou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Dcera krále Miroslava – Veronika Rážová: Život je krásný i s jednou rukou!

Veronika Rážová s domácím mazlíčkem
Veronika Rážová s domácím mazlíčkem (Herman)

Není tajemstvím, že herec Vladimír Ráž (+77) zplodil za svůj život syna Sashu a  dvě dcery. Druhorozená  Markéta už bohužel nežije, za to nejmladší Veronika se má čile k světu,  a to navzdory tomu, že se narodila bez jedné ruky.

Tento měsíc už uběhlo 15 let, co uprostřed práce zemřel oblíbený herec Vladimír Ráž. A hodně na něj vzpomíná ne jen druhá manželka Olga Hnátková, ale i dcera Veronika Rážová (34). Ta sice nehraje divadlo, ale živí se jako rozhlasová  moderátorka, což je vlastně příbuzná profese.

Veroniku tato práce  hodně  baví, protože se potkává se zajímavými lidmi.  A navíc se serveru Instory svěřila: „Na tátu myslím pořád a i po těch letech mi moc chybí. Hodně vzpomínám na společné zážitky a mám pocit, že je tady pořád s námi." Vladimír Ráž stihl Veroniku doprovodit na maturitní ples a navíc pouhé tři před svou smrtí jí stačil napsat osobní dopis, který je jí dodnes útěchou. Veronika lituje, že se otec nedožil vnuka Valeriana, ale jinak je šťastná, že s ním aspoň prožila dětství i dospívání. A oporou v jejím životě je dnes partner Michal, který se také živí v médiích.

Přečtěte si
lalia
21. 11. 2015 • 12:38

Hrdinka

jity
8. 7. 2015 • 12:51

Ano sympatická a i statečná. Přeji ji v životě hodně štěstí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.