Satoranský vzpomíná na intimnosti se Schoberovou: Naklonil jsem se a… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Satoranský vzpomíná na intimnosti se Schoberovou: Naklonil jsem se a…

Herec Jaroslav Satoranský
Herec Jaroslav Satoranský (Aha!)

Jaroslav Satoranský má to štěstí, že si jako jeden z mála českých herců mohl střihnout milostnou scénu s nádhernou Olgou Schoberovou. Ta ale probíhala poněkud jinak, než si představoval.

Pár si tito herci zahráli v komedii Bylo nás deset, což byl první film, ve kterém se objevila slavná semaforská dvojice Suchý a Šlitr. Jaroslav Satoranský si tehdy zahrál vojáka Karla Čiperku, který dělá čest svému příjmení a co se týče milostného pole, je opravdu velmi akční.

Zamiluje se do dvou žen a jednou z nich je právě půvabná blondýna Schoberová. Jak na něj herečka působila a jak vypadalo natáčení lechtivých scén? „Olinka byla skvělá kolegyně. Milostná scéna to snad ani nebyla. Seděl jsem na kanapi a u stolu, Olinka za mnou ležela, pak jsem s k ní naklonil a políbil ji,“ popisuje Satoranský skromně v deníku Blesk.

„Ona – svlečená, já v uniformě. Osvětlovači na mostech viděli víc než já. Ale stejně to pak ve filmu nebylo,“ dodává herec smutně. Jako jeden z mála se navíc nedal dohromady s žádnou kolegyní. Zamiloval se do dívky, která s kamarádkou objevila v zákulisí. Se svou paní od té doby úctyhodných 54 let.Autor:  mpa

Přečtěte si
20tina12
8. 5. 2015 • 15:26

Řeč je o Satoranským

xcarodejka
8. 5. 2015 • 12:45

Člověk musí správně dozrávat , potom se nemusí bát stáří a stydět za vrásky. Ale asi na tom byla podobně jako IB. není nutnbé být krásný, ale je nutné mít průměrnou inteligenci.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.