Olga Schoberová (71) po letech skrývání: Útěk z Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Olga Schoberová (71) po letech skrývání: Útěk z Česka!

Někdejší sexsymbol Olga Schoberová
Někdejší sexsymbol Olga Schoberová (ara, koláž Ahaonline.cz)

Papapapa, Česká republiko! Olina Schoberová (71) zase bere roha. Přestože sexsymbol 60. a 70. let je Češka, kořeny cítí  všude jinde než v Praze, kde má byt.

„Jsem světoobčanka, a pokud můžu z Česka zdrhnout, a zvlášť na Vánoce, tak to s velkým potěšením dělám,“ svěřila deníku Aha! Olina. Hvězda filmů Kdo chce zabít Jessii, Limonádový Joe nebo Pane, vy jste vdova tentokrát neletí do své rezidence v Los Angeles, ani za svými černoušky do Afriky nebo do milované Indonésie. Její destinací je teď Curych, kde žije její o čtyři roky starší sestra Eva. „Tam strávím svátky. A nejen se sestřinou rodinou, ale i dcerou a jejím manželem. Sabrina teď netočí, tak je v Evropě, a to je moc fajn,“ vysvětluje Schoberová, jejíž Sabrina (46) žije v Americe, kde pracuje jako osobní stylistka a kostymérka filmových hvězd, za kterými cestuje po světě. Ke svým rolím si ji vždycky vyžaduje třeba Angelina Jolie.

Jsem líná
Olina se těší na sestru a dceru, ale také na to, že o Vánocích nebude vůbec nic dělat. „To se mi moc líbí! Jsem líná. Před rokem jsem s dcerou svátky trávila v Praze a od rána do večera stála u plotny. Teď se nechám hýčkat a hostit,“ pochvaluje si herečka. A co na tom, že nebude kapr. „I to je dobře. Mořský vlk, kterého sestra smaží místo kapra, je vynikající. A taky se těším na tu její originální rybí polévku a lehký bramborový salát jenom s okurkou, po německu,“ komentuje Schoberová. Udělala z ní hvězdu
Se sestrou Evou má prý celá léta ty nejlepší vztahy. Nikdy jí také nepřestane být vděčná, že právě Eva ji katapultovala na hvězdné nebe. A nebyl to vůbec sestřin záměr. Jen fatální záměna. Jednou měla sestra Eva fotit jako modelka pro reklamu. Nevyhovoval jí však určený termín. Poprosila proto mladší Olgu, aby šla na focení místo ní. Olga díky svému půvabu uspěla a od té doby se začala psát její herecká kariéra.

Manžela vyfoukla Barbře Streisand
Dceru Sabrinu má se svým prvním mužem, americkým hercem a kulturistou Bradem Harrisem. Podruhé se provdala za ředitele filmové společnosti Warner Brothers Johna Calleyeho. Seznámili se, když ještě tvořil pár s hvězdou Barbrou Streisand! A může za to Miloš Forman, kterého Barbra pozvala na večírek. Nechtělo se mu jít samotnému, tak přemluvil Olgu Schoberovou.Autor:  Michaela Remešová

Přečtěte si
jity
23. 12. 2014 • 11:33

Olga na svůj věk vypadá moc hezky, možná kdyby žila pořád tady tak bude vypadat jak Šulcová na 90.

vlnenaponozka
23. 12. 2014 • 01:29

ale utíkat z nepořádku je egoismus.

mandat
22. 12. 2014 • 15:03

Presne tak. V tom bordelu se zit neda.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.