Olga Schoberová v prvním rozhovoru po letech: Jak žila s mužem Streisand! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Olga Schoberová v prvním rozhovoru po letech: Jak žila s mužem Streisand!

Olga Schoberová v šedesátých letech.
Olga Schoberová v šedesátých letech. (ČTK)

Nemá ráda společenské akce, léta se proto neukázala na veřejnosti. Přesto si ale užívá života – jen ho chce mít klidný a nikým nerušený. Herečka Olga Schoberová (69), sexsymbol 60. a 70. let, se s tím svěřila v prvním rozhovoru po dlouhých letech, který poskytla magazínu Instinkt extra.

V něm poodkryla významná životní tajemství – že ke své slávě přišla omylem díky své sestře, že žila 20 let s mužem, kterého přebrala známé herečce Barbře Streisand nebo že její dcera Sabrina je úspěšná stylistka, žádaná hollywoodskými hvězdami.

Objevena omylem díky své sestře Evě

Podle některých zdrojů Olga poprvé hrála už ve scifi snímku Ikarie XB. Jenže... „V tom krátkém záběru nejsem já, ale moje sestra Eva. V titulcích došlo k omylu asi proto, že jsme si byly podobné, Eva je o tři roky starší a pracovala jako manekýnka,“ řekla Schoberová.

Mezi největší a nezapomenutelné české hvězdy však prý Schoberovou katapultovala fatální záměna. Jednou měla sestra Eva fotit jako modelka pro reklamu. Nevyhovoval jí však určený termín. Poprosila proto mladší Olgu, aby šla na focení místo ní. Olga díky svému půvabu uspěla a od té doby se začala psát její herecká kariéra.

Dcera je osobní stylistkou Angeliny Jolie!

Olga má ze svého prvního manželství s americkým hercem Bradem Harisem dceru Sabrinu (44). Blondýnka – po mamince – žije v Americe, ale díky své matce poznala život i v Evropě. Pracuje jako osobní stylistka a kostymérka filmových hvězd, za kterými cestuje po světě. Ke svým rolím si ji prý vyžaduje např. Angelina Jolie.

Manžela »vyfoukla« Barbře Streisand!

Olga měla ve svém životě bezpočet milenců a nápadníků. Vdala se však »jen« dvakrát. Její druhý sňatek s americkým producentem Johnem Calleyem byl o to pikantnější, že se s ním seznámila, když tvořil pár s oscarovou herečkou Barbrou Streisand! A zase se to celé semlelo úplně nevinně!

Streisand totiž pozvala na večírek svého kamaráda, režiséra Miloše Formana. Tomu se tam ovšem nechtělo samotnému, tak přemluvil Olgu, aby šla s ním. Nic netušící Streisand posadila podle Instinktu Olgu vedle svého tehdejšího partnera Johna Calleyho – a to neměla dělat!

Olga s Johnem (zemřel loni ve věku 81 let) se vzali za dva roky a jejich manželství trvalo přesně na den dvacet let. „Celou dobu jsme pak ale zůstali v kontaktu. Pokaždé, když jsme spolu telefonovali, byly to hodinové rozhovory,“ popsala.Přečtěte si
hillaarkaa
24. 6. 2012 • 16:44

Souhlasíš nebo ti na teri pořádně stojí???

cukrousekbeda
22. 6. 2012 • 18:04

Na péči o kulky jsem tu lásko já a forman

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.