Nárožný o povaze Stašové: Prozradil její Achillovu patu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Nárožný o povaze Stašové: Prozradil její Achillovu patu!

Jak spolu dvě protikladné povahy jako je Stašová s Nárožným vycházejí?
Jak spolu dvě protikladné povahy jako je Stašová s Nárožným vycházejí? (Foto: Aha! - Alexandr Malachovský, David Kundrát, koláž Ahaonline.cz)

Dlouholetí spolupracovníci Petr Nárožný (76) a Simona Stašová (59) znají jeden druhého jako svoje boty. A protože spolu dvojice kočuje republikou se svým představením Poslední ze žhavých milenců, vědí i o slabinách toho druhého dost. Nicméně Nárožný je kavalír a tak o své kolegyni mluvil s jistým nadhledem.

Zatímco Petr Nárožný je přesný a mohli byste si podle něho seřizovat hodinky, o Simoně Stašové to samé říct nelze. "Není tak dochvilná jako já. U ní nejde o vteřiny jako u mě. Když jsem pět vteřin přes, tak už jsem nervózní," zasmál se vynikající herec na stránkách Sedmičky.


Také celkem chytře opsal impulsivní povahu Stašové, která je i mimo jeviště dokonalý živel. "Simona je dramatická umělkyně se vším, co k tomu patří," říká Nárožný mnohoznačně, ale zároveň svou kamarádku a kolegyni chválí: "Naštěstí není náladová a je to spolehlivá partnerka. Má ráda, když jsou věci dokonale připravené, a dbá na to."Přečtěte si
beladona
13. 1. 2015 • 12:53

já říkám, že Stašová přehrává a i jednoduchý pozdrav jako je dobrý den ona podá tak dramaticky, jako by se valilo tsunami. Je dtramatická moc, nechodím na ni do divadla. Přišla mi pozvánka z klubu divadel a koukám, že už nám vystupuje Gottová v nějakém muzikálu, myslím. není tam jako řadová prostitutka , o čemž se psalo.Má svoje jméno v programu. Tak ta není ani dramatická ani jiná, ta je jen t r a p n á .

avion
13. 1. 2015 • 00:58

Taktéž její matka,hnusná bába.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.