Kristina Kloubková v depresích: Jsem špatná máma! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Kristina Kloubková v depresích: Jsem špatná máma! Co se stalo?

Kristina přiznala, že není dokonalá, jak se zdá.
Kristina přiznala, že není dokonalá, jak se zdá. (Foto Aha! – Marek Pátek, Petr Novotný, TV Nova, Facebook.com)

Pocity viny a deprese! Ty ovládly moderátorku nováckých Televizních novin Kristinu Kloubkovou (37). Připadala si jako špatná matka, která se neumí postarat o dceru Jasmínku (2). Aby se jí ulevilo, musela vyhledat pomoc.

„Nedávno jsem měla nějakou depku, měla jsem pocit, že jsem špatná máma, že se málo věnuju dceři, že mi nic nejde a řešila jsem to s paní v masně,“ prozradila na sebe Kloubková. „Kupovala jsem maso a říkala jsem jí - a teď ta moje Jasmínka má takový záchvaty zuřivosti, já nevím, co mám dělat. Cizí paní jsem vyprávěla svůj příběh,“ svěřila se Kristina prodavačce v řeznictví, která jí v tu chvíli nahradila psychologa.

Vypovídala se a ulevilo se jí. „Dala mi některý rady. Řekla mi, jak se mám chovat k dceři. Ona sama má dvě děti a řekla mi, že je její chování normální v tomto období, a že jí nemám ustupovat. A je pravda, že když člověk slyší, že ten druhý zažil něco podobného a je mu úzko, tak mu to pomůže,“ prozradila blondýnka v internetovém pořadu Na baru.

Stížnost na Lucii
Kloubková si nedávno postěžovala na to, že má její kolegyně Lucie Borhyová (36) po porodu dcery Lindy (4 měsíce) lepší podmínky k návratu na obrazovku, než měla před lety ona. „Musela jsem být do půl roku zpět v práci a pracovat deset hodin v kuse. Nebýt přítele, rodiny a kamarádek, nevím, jak bych to zvládla. Lucka to má teď určitě jednodušší,“ řekla Kloubková super.cz. „Rozhodně jsem to nemyslela tak, že bych Lucii záviděla. Ale teď máme nové vedení a náš šéf je skvělý. Takže se s ním dá lépe domluvit než s tím, co byl za mě,“ řekla Aha! Kloubková.Přečtěte si
honzina
11. 11. 2014 • 19:13

Zaduste se závistí a nevraživostí!!!!!!!!!!!!! Kristýna má pravdu a vy pode mnou se kousněte třeba do zádele!!!!!!!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.