Rychtář na kolejích a pátý zásah policie: "Vy prase," řval a mával pěstí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Rychtář na kolejích a pátý zásah policie: "Vy prase," řval a mával pěstí!

Policisté vedli Josefa z trati a zároveň na něj čekali u auta.
Policisté vedli Josefa z trati a zároveň na něj čekali u auta. (Foto Aha! – Pavel Machan, David Malík)

Policie zase v pohotovosti! Kvůli vdovci po Ivetě Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi (56) museli na místě zpěvaččiny tragické smrti zasahovat čtyři uniformovaní muži. Rychtář se nezapřel a na klasicky vyhrožoval a sprostě řval: "Nefoťte mě, nebo dostanete pěstí, vy prase!"

Z říčanského hřbitova si to Rychtář s kyticí, svíčkou a kamerou TV Nova namířil na koleje v pražské Uhříněvsi, kde 29. dubna v 11.29 našla Iveta smrt pod koly vlaku. „Pro mě je místo neštěstí tady. Ten druhý kříž je pro veřejnost. Dráha nechce, aby se sem chodilo,“ okomentoval křížek pár metrů od kolejí, kde vyhasl život Bartošové. Jenže vzpomínka v doprovodu neteře se opět proměnila v policejní manévry.


Zhruba po deseti minutách přišli k trati dva policisté v reflexních vestách, aby Rychtáře z místa vykázali. Pouhé dva metry od vdovce totiž projížděl vlak! „Na místo byla povolána hlídka, že se na kolejích koná pietní akt. Po příjezdu však Rychtář z kolejí odcházel, vše se obešlo bez incidentu,“ popsal policejní mluvčí Jan Daněk.
Na silnici u trati byla ještě hlídka dvou strážníků. Za jejich dohledu zapálil vdovec svíčku poblíž přejezdu u kříže, který před pár dny zakopal. Jediným místem, kde nemusel mít Josef »dohled«, se tak včera stal říčanský hřbitov...

Video se připravuje ...

Zpozdil vlaky
Kvůli tomu, že byly nahlášeny osoby v kolejišti, musely vlaky ještě chvíli po odchodu Rychtáře projíždět místem zpomalenou rychlostí.Autor:  dat,zej,moc

Přečtěte si
erene
30. 10. 2014 • 22:36

Rychtář každým svým vystoupením dokazuje že je blázen..a to je ještě slabé slovo..bohužel on je v kategorii blázna,který je nebezpečný svému okolí..soudy jsou laxní ale i tak by měl dobrovolně vyhledat pomoc a jít někam,kde mu vysvětlí,že vážně není normální ! A taky mu vysvětlí,že už je hodinu po 12..že už by měl konečně přestat s psaním knihy,přestat lízt do tv,na koleje,ke kříži,k hrobu s kamerama..že by měl konečně opustit dům Dariny..a zmizet..zmizet lidem z očí..nebo to jednoho dne už někdo nevydrží a zavře Rychtářovi hubu už navěky..vše má své meze !

prasulka
30. 10. 2014 • 21:00

prasulka
30. 10. 2014 • 20:59

prasulka
30. 10. 2014 • 20:59

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.