Rychtářův protiúder odtažitému Arturovi: Poslední dopis od maminky mu přečíst nedal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Rychtářův protiúder odtažitému Arturovi: Poslední dopis od maminky mu přečíst nedal!

Rychtář ukazuje jeden z posledních vzkazů pro Artura, na který Rychtář nepochopitelně připsal datum.
Rychtář ukazuje jeden z posledních vzkazů pro Artura, na který Rychtář nepochopitelně připsal datum. (Aha! – David Malík, Aha! )

Soudě dle divadla, které sehrál vdovec Rychtář před časem, když se vášnivě objímal s Arturem Štaidlem (18) před Uhříněvskou vilou a po tváři mu kanuli slzy štěstí, vypadalo to, že bývalý otčím k mladému chlapci něco opravdu cítí. Ale chyba lávky! Říčanský démon se zřejmě rozhodl Arturovi pomstít za jeho chladný odstup a nedoručil mu poslední dopis na rozloučenou od matky, který vdovci policie vrátila!

Dříve než se Iveta Bartošová vydala na svou poslední cestu ke kolejím, vzala do ruky fixu a roztřesenou rukou napsala tiskacím písmem poslední sbohem rodině. I když bezprostředně po tragédii rukopis zabavila policie k bližšímu přezkoumání, nyní je již více než měsíc v rukou Josefa Rychtáře (56). "Iveta zanechala dopis na rozloučenou, který napsala na papír A4 - a nejspíš hodně narychlo. Napsala ho oranžovým zvýrazňovačem a já ho našel, když jsem se vrátil, jenže už bylo pozdě. Policie mi ten dopis zabavila," potvrdil vdovec Blesku.


Iveta v dopise doslova píše: "Milí nejdražší, prosím odpusťte mi, jenom vám přidávám starosti. Zbožňuju vás. Tohle už se nedá zvládnout. Miluju vás, hlavně Arťo - odpusť - Tvoje navždy máma. Budu se seshora na vás dívat. Pořád."

Přestože se zpěvačka obrací na svého syna a poslední vzkaz policie již vrátila, nemá se vdovec k tomu, aby ho předal. Možná se urazil, když se k němu Artur Štaidl nemá tak, jak by si Rychtář představoval a chce ho tak potrestat. To jsou ovšem jen dohady, ale faktem zůstává, že dopis na rozloučenou vdovec řadu týdnů zadržuje ve svém vlastnictví a chlapci ho nijak nedoručil ani nezprostředkoval. Je smutné, že se jeho obsah dozví až z médií...Přečtěte si
hejhej
29. 10. 2014 • 20:01

lapabrena: blábolíš jeden nesmysl za druhým

erene
29. 10. 2014 • 20:00

Protože má nízké IQ, tak zničil svoje manželství, svoji firmu, své zdraví a vše věnoval nevděčné alkoholické trosce. A bulvár se na něm pase. A on ho snad bulvár nutil aby pozoval,kydal atd..začlo to kecy o flecích na prostěradle..dál pokračoval,že ho tehdejší manželka podvádí..tehdy jí už sám podváděl..to co předvádí po smrti Ivety se nedá komentovat..vylezl před barák,s dopisem,obrazem..prostě špína...

erene
29. 10. 2014 • 19:53

Bartošová měla štěstí, že na Rychtáře narazila- bez něho by skončila jako bezdomovkyně už před třemi a půl lety.. Před třemi a půl lety se teprve seznámila s Domenicem,tak nemel ty tele !!

erene
29. 10. 2014 • 19:52

A kdo ho nutil aby si začal s Bartošovou ? Tehdy byl navíc ženatý..tak z něj nedělej matku Terezu blbko !

auslak
29. 10. 2014 • 19:24

To je divné. Jednou přepis , pak zase dopsaný datum. Prostě jenom nic normálně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.