Expremiéra Stanislava Grosse drtí tajemná nemoc: Po ochrnutí ruky nemůže už ani chodit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Expremiéra Stanislava Grosse drtí tajemná nemoc: Po ochrnutí ruky nemůže už ani chodit!

O nemocného otce se starají i dcery. Takto mu před pár měsící pohybovala rukou jeho dcera.
O nemocného otce se starají i dcery. Takto mu před pár měsící pohybovala rukou jeho dcera. (Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz )

Sotva pár měsíců staré zprávy o tom, že se zdravotní stav bývalého premiéra Stanislava Grosse (44) lepší, byly podle všeho až příliš optimistické. Teď se totiž ukázalo, že pravda je úplně jinde a hlavně, že je mnohem smutnější.

Pátrání po pravdě odstartovalo to, že se Stanislav Gross, velký kamarád Františka Janečka, jehož pojetí slavného muzikálu Fantom opery mělo o víkendu premiéru, na dlouho očekávané akci neobjevil. Jeho manželka Šárka k tomu na přímý dotaz řekla jen: „Manžel tady není, protože leží doma.“

Zdroje z okolí rodiny však byly přece jen konkrétnější, byť žádné dobré zprávy nepřinesly. Stav Grosse se prý totiž dramaticky zhoršil. „Už moc daleko nedojde a nemůže hýbat rukama. Také mu dělají problém i sebemenší schůdky,“ řekl Blesku jeho informátor, který také naznačil, že expremiér trpí amyotrofickou laterální sklerózou, která je známější pod zkratkou ALS (na boj proti této nemoci se mimo jiné vybírá tzv. kyblíkovou výzvou – pozn. redakce).

Nemoc táty musí být největší ránou pro jeho dcery Denisku (16) a Natálku (11) – těm prý totiž rodina vše dlouho tajila. Nemoc ALS je navíc nevyléčitelná a pacienti zpravidla do pěti let umírají. Pokud ji skutečně Gross má, vyhlídky nejsou zrovna růžové.Autor:  ph,ver,hoh

Přečtěte si
reiner
17. 9. 2014 • 07:20

jity - výstižné, zastávám stejný názor a jak se říká: nepřej nikomu nic, co nechceš aby potkalo tebe ....

6010
16. 9. 2014 • 16:52

Chraň Bůh, toto mu snad nikdo nepřál.

jity
16. 9. 2014 • 12:22

Proboha proč jsou lidé tak hnusní a zlí, jak může nějaký ubožák napsat, že mu to ze srdce přeje. To má v tom srdci jed a lituji jeho blízké.

paula
16. 9. 2014 • 11:42

Každému v této diskuzi, kdo Grossovi nemoc přeje, přeji já dlouhou, velice bolestivou bolestivou nemoc s fatálním koncem. Jste hyeny, ne lidi ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.