Věčně zavřená manželka Šebrleho: Kvůli kritice nechce mezi lidi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 26. listopadu 2022

Svátek slaví Artur, zítra Xenie

Věčně zavřená manželka Šebrleho: Kvůli kritice nechce mezi lidi!

Roman Šebrle a jeho manželka Eva.
Roman Šebrle a jeho manželka Eva. (Foto Aha! – Martin Sekanina, Martin Hurda)

O manželce sportovce a hlasatele Romana Šebrleho Evě (39) se toho tolik neví. Jak sama přiznává, na popularitě jejího muže se svést nechce a raději zůstává doma s dětmi. Proč nerada vyráží po boku manžela do společnosti?

"Jsem zvyklá, že se všichni nejdříve podívají na Romana, nedivím se, nejen podle mne, ale podle mnohých je to pěkný chlap. A pak zkritizují mě," vysvětluje Eva na webu Super.cz. Prý by byla radši, kdyby jí nikdo neznal, protože z pozornosti médií je v rozpacích.

Kromě společenských akcí se jí příliš nechce ani do manželova největšího koníčku. „ Golf si občas zahraju, ale většinou jsem zavřená v baráku. Masíruju a dělám kondiční trenérku. Vedu děti k atletice," dodává sportovně založená manželka. Strach, že by se pohledný manžel spustil jinde, prý už nemá vůbec. „Poznala jsem ho tak dobře, že vím, že to není potřeba, Takový okamžik nenastal v našem životě ani jednou. Roman je hodný chlap a věřím mu,“ uzavírá Eva Šebrlová.Přečtěte si
jity
12. 9. 2014 • 08:15

Vedle Gábiny vypadá jako její tatínek, ale to by ani tak nevadilo, kdyby se neustále nezaškobrtával. Zkrátka marně se neříká ševče, drž se svého kopyta.

setroseuros
12. 9. 2014 • 07:23

Jako moderatorovi mu to jde dobre! A s Gabinou jsou nejpohlednesjsi par sprav vsech televizi!

egyptanka
11. 9. 2014 • 15:44

Vždycky bude nějaká kritika,na to si musí zvyknout. Roman Šebrle dělá svoji práci dobře a vypadá skvěle. Mě se jako moderátor líbí. Manželka je doufám na něj hrdá.

rubina
11. 9. 2014 • 09:35

Příjemná a milá paní a je hezké, že manželovi věří.Snad se nedočteme opak.Rozhodně by si to nezasloužila.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.