Trable zprávařské miss Kratochvílové: Drsný zákaz od televize! V čem jí nechtějí vyjít vstříc? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Trable zprávařské miss Kratochvílové: Drsný zákaz od televize! V čem jí nechtějí vyjít vstříc?

Gabriela Kratochvílová si musí krátké vlasy nechat.
Gabriela Kratochvílová si musí krátké vlasy nechat. (Foto Aha! - Martin Sekanina)

Sympatická krátkovlasá misska Gabriela Kratochvílová (24) chtěla po dlouhé době změnit svou image, ale ouha, ve zprávách jsou proti. Po letech s krátkým sestřihem toužila po decentním mikádu pod uši, ale dostala zákaz…

„V televizi s tím byl problém, účes nebyl tak upravený, aby s ním maskérky mohly dobře pracovat, takže jsem to zase nechala ostříhat,“ říká Kratochvílová smířlivě na stránkách super.cz. Nový sestřih je tak malinko delší pouze ze stran, jinak se žádná velká změna nekonala. Ale protože je Kratochvílová profík a práce ji baví, žádné dramatické protesty se nekonaly.

„Zamilovala jsem si to, baví mě to, ale pořád jsem si ještě nezvykla na trému. Při každém vysílání jsem stejně nervózní jako první den. Z pozitivních reakcí mám radost. Ale pořád se mám co učit. Učím se na sobě každý den po odvysílání a hledám chyby, kterých se mám vyvarovat,“ dodává.

Zatímco ona se zlepšuje od každého vysílání, její kolega Šebrle ještě trochu tápe. Kratochvílová ale bojuje za oba. „Myslím, že budeme jednou velmi dobří. Já nám věřím," uzavírá.Přečtěte si
vuhp
26. 8. 2014 • 16:34

Gabriela Kratochvílová je ve zprávách výborná. Horší to je ze Šebrlem , nemá potřebné charisma a mám obavz , že ho nezíská..

anezat
26. 8. 2014 • 15:47

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.